Cumartesi , Mart 25 2023

Domina Oyun Hile Botu indir

Domina Oyun Hile Botu indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitmen üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Süper Gladyatörler

Numpad 2: Altın Ekle

Numpad 3: Su ekle

Numpad 4: Şarap Ekle

Numpad 5: Yemek Ekle

Numpad 6: Hızlı Eğitim

Notlar:

Numpad 1: Süper Gladyatörler – Ludus’da, gladyatörlerin antrenmanını görebilmeniz için bu tuşa basmanız yeterlidir ve hepsi süper sağlığa sahip olacak.

Numpad 2: Altın Ekle – Miktarınızı görebileceğiniz Ludus’ta daha fazla bilgi almak için bu tuşa basın. Bazılarını satın almanız gerekebilir veya değiştiğini görmek için bazılarını kullanabilirsiniz.

Numpad 3: Su Ekle – Miktarınızı görebileceğiniz Ludus’dayken daha fazla bilgi almak için bu tuşa basın. Bazılarını satın almanız gerekebilir veya değiştiğini görmek için bazılarını kullanabilirsiniz.

Numpad 4: Şarap Ekle – Miktarınızı görebileceğiniz Ludus’tayken daha fazla bilgi almak için bu tuşa basın. Bazılarını satın almanız gerekebilir veya değiştiğini görmek için bazılarını kullanabilirsiniz.

Numpad 5: Yemek Ekle – Miktarınızı görebileceğiniz Ludus’dayken daha fazla bilgi almak için bu tuşa basın. Bazılarını satın almanız gerekebilir veya değiştiğini görmek için bazılarını kullanabilirsiniz.

Numpad 6: Hızlı Eğitim – Ludus’da, gladyatörlerin eğitimini görebildiğin bu tuşa basarken, hepsi daha hızlı bir şekilde eğittiklerinizde eğitir. Onlara yeterli eğitim verdiğinizi düşündüğünüzde kapatın. Daha fazla puan aldıklarını görmek için istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.

İNDİR:

Domina Oyun Hile Botu indir

Önerilen

Wings.io Web Tarayıcılı Harika Bir Savaş Ucak Oyunu

Wings.io Web Tarayıcılı Harika Bir Savaş Ucak Oyunu Wings.io oyunu son derece harika zevkli olan …

Bir cevap yazın