Çarşamba , Mart 3 2021

Dövüş Oyunları Superheros v1.3 Apk Para Hileli Modlu Yeni Versiyon indir

 Dövüş Oyunları Superheros v1.3 Apk Para Hileli Modlu Yeni Versiyon indir

Superheros

Her zaman bir süper kahraman olmak ve ücretsiz kahramanların dünyayı fetih, insanlığı kurtarmak istedim !! Sokak dövüşü tüm disiplinleri keyfini, bir destansı savaşı zevk, kung fu, MMA, karate, güreş, boks ve mücadelenin diğer formları efendilerine karşı rekabet edebilecek.

Onları KO önlemek için rakibin ulaşmak izin vermeyin, en fazla 18 savaşçıları da dahil olmak üzere, en sevdiğiniz karakteri seçin ve sokak kavgalarına yarışırlar.

Yarın yokmuş gibi rakiplerinizi mücadele patlamanın, bir süper savaşçı direksiyonda da boks becerilerini test, eğlenin, bu dövüş oyunu içinde alışveriş içerir, bu nedenle para harcamadan hayatınızın her gün oynayabilirsiniz.

Gerçek kahramanlar sokak dövüşü olarak doğarlar, gerçek bir dövüş makinesi wielding, senin elinde güç ve kuvvet hissediyorum.

Oyun Özellikleri:

– İnanılmaz 3D grafikler.
– 18 savaşçıları.
– 5 farklı senaryolar.
– İnanılmaz tarak.
– Hızlı dövüş modu.
– Hikaye modu.
– Savaşta daldırma.
– Ses HD.
– Küresel Liderler.

Eğer, senin süper kahraman ile aynı beceri ile mücadele olarak hiç hissettim 3D mücadele keyfini, grafik motoru Super Hero Mücadele oyun keyfini ve sokak dövüşü şampiyonu olmaya alır olabilir Göster.

Süper kahramanların sokak kavgalar en iyi ücretsiz oyunlar nihai sayesinde ulaşmak mücadele gerçekçilik olarak daha önce hiç yapmadım hissetmek için bir mücadele, dünya güreş sahnesinin kontrolü için ölümlü muharebe keyfini çıkarın.

Bu ücretsiz dövüş oyunu indirin ve bu kavgalar çok gerçekçi boks modu çünkü senin yumruk ve ölüme heyecan verici mücadele yeteneklerinizi süper kahraman, rakibinizin ter sıçramasına gibi hissediyorum nasıl idare gösterir.

Serbest mücadele oyunudur çünkü bu uygulama tam içinde reklamlar yoluyla finanse edilmektedir, çünkü hayatınızı Süper kahramanlar sokak her gün uygulama içinde herhangi bir satın alma yapmak ya da bir şey ödemek zorunda kalmadan, 2015 kavga oynayın.

Süper kahraman dövüş oyunu, kurgusal evren ve herhangi bir gerçek dövüş promosyonlar veya markalar ile bağlı değildir unutmayın.

DOWNLOAD:

Superheros Free Fighting Games v 1.3 (Mod Money)

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın