Salı , Haziran 28 2022

Tag Archives: Pokemon Go Gym

Pokemon Go Gym Savaş Taktikleri ve Yeni Oyun Hileleri

Pokemon Go Gym Savaş Taktikleri ve Yeni Oyun Hileleri Pokemon Go Gym Savaş Taktikleri son zamanların en populer oyunu olan Pokemon Go oyunu sever kullanıcılarımız için buseferde Pokemon Go gym savaş taktiklerini veriyoruz. peki Pokemon Go oyununda bu taktikler nasıl yapılıyor bunun için hazırlanmış olan asagıdaki vermiş oldugumuz videoyu izlemeniz yeterlidir.

Devamını Oku

Pokemon Go Gym Savaşları

Pokemon Go Gym Savaşları Merhaba arkadaslar Pokemon Go oyununda bugün sizlere gym savaslarından bir bölüm verecem asagıdaki vermiş oldugumuz videoda Pokemon Go oyununda gym savaslarında nasıl avantajlı bir durum sergileniyor Bunu görebilirsiniz. sitemizde Pokemon Go oyununa aitse bir cok hile modunu indirip sorunsuz bir şekilde level kasabilirsiniz. daha fazlası için bizi takip etmeniz yeterlidir. Pokemon Go Hile Video:

Devamını Oku

Pokemon Go Hile Gym Nasıl Girilir

Pokemon Go Hile Gym Nasıl Girilir Merhaba arkadaslar Pokemon Go  oyunun ilk olarak gym buluyorsunuz daha sonra bu gym secip giriş yapıyorsunuz Buradan istediğimi rakibi seçebiliriz. Seçtikten sonra yumruk resmine tıklayarak Pokemon savaşımızı yapıyoruz sitemizde daha fazla pokmeon go hilelerini bulup kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Pokemon Go Hile Gym Battles Savasları – Pokemon Dövüştürme

Pokemon Go Hile Gym Battles Savasları – Pokemon Dövüştürme Merhaba arkadaslar Pokemon Go  oyununda GYM adında bulunan bir savas alanı var bu alanda en güclü pokemonlarınızı sahneye alıp diger kullanıcılar ile dövüştüyorsunuz Pokemon go oyununda arena savasları nasıldır bunun hakkında az cok bilgi almak için asagıdaki vermiş oldugumuz Pokemon Go GYM Videosunu izlemeniz yeterlidir. daha fazla Pokemon Go  hileleri için …

Devamını Oku

Pokemon Go Hile Gym nedir

Pokemon Go Hile Gym nedir S: Gym nedir? C: Buraları 3 takımdan biri olarak ele geçiriyorsunuz. Ele geçirmek için savaşıp yenmek, ardından da oraya pokemon bırakmanız lazım.

Devamını Oku