Dragon Pals Mobile v1.6.2 APK Hile indir

0

Dragon Pals Mobile v1.6.2 APK Hile indir

Hareketli bir şehir oluşturun ve Dragon Pals’deki Ejder-Master kaderinizi keşfedin! Lushfully animasyonlu 3D ejderhalar bir ordu toplamak gibi 7 unsuru usta ve favorilerinizi birlikte üreterek yeni nesil efsanevi ejderha yumurtadan! Bulması gereken sonsuz çeşitli elemental kombinasyonlarla, Dragon Island gizemlerini açığa çıkarmaya başlamanın daha iyi zamanları olmamıştı. 3-ejder ekibinizi çok çeşitli tek kişilik oyun modlarında sınava sokun ve ejderha eğitim ustalıkınızı küresel PvP’de kanıtlayın!

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

GÜÇLÜ DRAGONLARA TOPLAYIN: 4’ü benzersiz beceri ve temel özelliklere sahip, zengin ayrıntılarla zengin 3 boyutlu ejderhaları keşfedin, kurtarmaya ve kazanmaya devam edin!

YENİ SÜRAHİ YETİŞTİRİN: Yeni ve güçlü ejder yumurtalarını keşfetmek için öğeleri birleştirin, ardından koleksiyonunuzu tamamlamak için bunları açın!

UNLOCK SYNERGIES: Ejderhalarınız için temalı setler toplayarak kalıcı ikramiyeler kazanın!

ŞEHİRİNİZİ OLUŞTURUN: Yaşam alanı, tapınak ve daha fazlasını inşa ederek Dragon Island’ı kendi haline getirin ve ormanı temizleyerek yerleşiminizi genişletin!

SÜRECİNİZİ GÜÇLENDİRİN: Ejderhalarınızı taze meyve vererek mutlu edin, Beceri Eğitim ile güçlendirin ve gerçek potansiyelini Yükselişle açın!

TAKIM EKİP UYUŞTURUCULARI: Ejderhalarınızı, çeşitli tek oyuncu ve PvP modlarında heyecan verici 3v3 savaşlarda zafer kazanacak ve elementlerin gücünü maksimum zarar verecek şekilde ezberleyeceksiniz!

Dragon Pals dünyasını ziyaret ettiğinizde, keşfedilecek yeni şeyler var – yeni ejderlerden harika olaylara. Ejderha yumurtalarını al ve bugün yola çık!

▶ FACEBOOK’TA GİBİ GİBİ: https://www.facebook.com/DragonPalsMobile/

Sorunuz, sorununuz veya öneriniz var mı? Sizden duymak isteriz! Bize mobilesupport@r2games.com adresinden ulaşabilirsiniz.

MOD:
High Damage

DOWNLOAD:

Dragon Pals Mobile v1.6.2 Mod Apk – DROPLOAD

Dragon Pals Mobile v1.6.2 Mod Apk – ZIPPYSHARE

Dragon Pals Mobile v1.6.2 Mod Apk – RACATY LINK

Dragon Pals Mobile v1.6.2 Mod Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya