Salı , Mayıs 24 2022

Driving Zone: Japan v1 Mod Apk Hile Android Oyun

Driving Zone: Japan

Driving Zone: Japan v1 Mod Apk Hile Android Oyun

 

Japonya – Japonya’da üretilen araçlarda sokak yarışlarının bir simülatör: Bölge Sürüş.
Bu oyunda Japon üreticilerin otomobil çeşitli sunulmuştur: Klasik şehir arabalardan, sürüklenen otomobil ve modern spor arabalar ibadet. Oyunda araçların Her biri kendi özelliklere sahiptir ve motor sesleri. Peki detaylı vücut ve pano tam varlığı ve gerçekçilik etkisi yaratır.
Oyun farklı hava koşulları ile dört eşsiz parçalarını sunuyor. kiraz çiçekleri ile noktalı doğal ülke yolda sürücü veya yol üzerinde asılı, geleneksel Japon fenerler, geceleri özellikle güzel Japon kentinde bir yolculuk için teşekkür edin. gerçek aşırı yarışçı iseniz, tehlikeli buzlu yolda kış yolda götürmek gerekir. Dinamik değişecek günün başlangıç zamanı seçebilirsiniz.
, Motoru çalıştırın gaz bastırın ve mümkün olduğunca çabuk kovalamak. Trafik araçların sollama puan kazanın, bunları yeni araçlar, modları ve oyunun diğer özelliklerini açmak gerekir.
Bu yarış simülatörü size sakin ve güvenli ya da son derece yarış olabilir sürüş stili seçmek için yeteneği verir. ayarların bolluğu size sürüş becerilerini göstermek gerekecektir zor yarış simülatörü olarak, en gerçekçi çarşı ve basit araba fizik gerçekçilik düzeyini, değiştirmenizi sağlar.

senin oyun video kaydı ve Everyplay Servisi sosyal ağlarda arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Sen kaydedilmiş bir video replay düzenleyebilir ve cihazınızda kamera ve mikrofon kullanarak bunları yorum yapabilirsiniz.
Özellikler:
– Modern güzel grafikler;
– Gerçekçi araba fiziği;
– Gerçek zamanlı olarak günün saatini değiştirme;
– Nitel Japonya arabalar modellenmiş;
– Farklı hava koşullarında 4 parça;
– Birinci kişi görünümü / iç kamera.
Uyarı! Bu oyun oldukça gerçekçi, ama sokak yarışı nasıl size öğretmek için dizayn edilmemiştir. Gerçek araba yaparken dikkatli ve sorumlu olmak. Ağır araç trafiği sanal yarış keyfini, ama trafik kurallarına uymak ve gerçek yollarda dikkatli olun.

Driving Zone: Japan
Driving Zone: Japan
Driving Zone: Japan
Driving Zone: Japan
Driving Zone: Japan
Driving Zone: Japan

DOWNLOAD:

Driving Zone: Japan v1 (Mod Apk Money) – PCLOUD

Önerilen

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod Hile Demolition Derby 2 v1.3.64 (Mod Apk Money) Dünyanın …

Bir cevap yazın