Driving Zone: Russia v1.05 APK Mod Hileli indir

0
Driving Zone

 Driving Zone: Russia v1.05 APK Mod Hileli indir Android oyun severler için tasarlanmış olan güzel bir araba yarış oyunudur. Bu oyunu apk modunda hemen indirip oynayabilirsiniz. Gerçekçi fizik ile ve araba ve parçaları geniş bir seçim ile simülatörü sürüş oyunu.
Şehir ve sıcak güneşli bir çöl kış farklı hava koşullarında üç banliyö parça,: Dört parça arasında seçim yapabilirsiniz. Oyun dinamik gün ve gece döngüsü yerleşik sistemine sahiptir. Bundan dolayı her parçanın çevre gerçek hayatta olduğu gibi, gerçek zamanlı modunda değişiyor.
Emrinde sekiz araba vardır. Otomobil doğa ve özellikleri farklı – küçük, düşük güç otomobillerden spor araba, amerikan kas araba ya da büyük bir SUV. Yüksek detaylı dış ve iç senin oyun daha gerçekçi hale getirecek ve size tam varlığının hissi verecektir.
Sürüş Zone sizin sürüş tarzınızı seçebilirsiniz. Bu trafik akışında sürüş veya çok yarış için sakin ve güvenli olabilir. Eğer sürüş becerilerini göstermek gerekir hangi Atari ve çok gerçekçi ve sert kolay gelen, ihtiyaç gibi fizik gerçekçilik ayarlamak için izin birçok ayar vardır.
Oyun özellikleri:
– Modern güzel grafikler;
– Gerçekçi araba fiziği;
– Dinamik gündüz / gece döngüsü;
– Iyi iç ve dış dizayn 8 araçlar;
– Farklı hava koşullarında 4 parça;
– Bir üçüncü kişi ve birinci şahıs görünümü.
Dikkat!
Bu oyun oldukça gerçekçi, ama sen sokak yarışları öğretmek için dizayn edilmemiştir. Sanal araba yarışı Enjoy, ama trafik kurallarına dikkat ediniz ve gerçek yollarda dikkatli olun ve her zaman emniyet kemerini takın.

Driving Zone
Driving Zone
Driving Zone
Driving Zone
Driving Zone
Driving Zone

DOWNLOAD:

Driving Zone: Russia v1.05 APK Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya