Pazar , Eylül 27 2020

Dungeon Hunter 5 v 1.0.0j Mod Hileli APK indir

Dungeon Hunter 5 v 1.0.0j Mod Hileli APK indir

Dungeon

Efsanevi Dungeon Hunter serisi bir ejder kükremesiyle geri geliyor! Mobil platformda seni fantastik bir dünyaya çekecek gelmiş geçmiş en yoğun ve derinlikli kesip biçme oyununu oyna!

Valenthia Krallığı’ndaki şeytan istilası durduktan sonra bile dünyadaki ayrışma ve parçalanmalar en küçük hücrelerine kadar devam ediyor. Barışı sağlayanlar şu anda sadece ödül avcısı teşkilatlarının savaşçıları. Üstelik ayağa kalkabilmemiz için liderlerinden sadece birinin kılıcı o canavarları ait olduğu karanlığa gönderebilir.

– Tek Oyunculu Harekat
Elinde kılıcın, seçilmiş kahraman olarak teşkilatınla birlikte bir intikam yolculuğuna çık. Viraneye dönen beş diyarda dolaş ve bilenen en belalı ödül avcısı ol.

– İşbirlikli Oyun
Hain şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu fantastik maceranda sana yardım etmeleri için arkadaşlarını ve diğer oyuncuları kiralık savaşçı olarak işe al.

– Eşzamansız Çok Oyunculu
Birbirinden farklı canavar kölelerle teşkilat kaleni kişiselleştir, yönet, savun ve ganimetlerini yağmalamak için rakiplerinin kalelerine saldır.

– Kısıtlama olmaksızın kendi malzemelerini yap:
En iyi ödül avcısı olmak, en büyük ejderi öldürmek ve teşkilatına bu onuru kazandırmak için 46 zırh, 150 kılıç, balta ve daha fazlasını kaynaştır, evrilt!

– Ustalaşılacak 5 element
Herhangi canavar, şeytan ya da ejdere karşı 5 element türünden -su, ateş, ışık, doğa ve karanlık – silah, büyü ve zırhı stratejik olarak kuşan.

– Günlük ve Haftalık Etkinlikler
Günlük zindanlar, malzemeni evriltmen ve kaynaştırman için şeytan öldürme becerilerini eşsiz malzemelerle ödüllendir. Ya da en iyi ödülleri kapmak için haftalık “”Aranıyor”” mücadeleleri lider panosunun tepesine çık.

– Benzersiz Kesip Biçme Aksiyonu
Savaşçı becerilerini hayata geçiren yenilenmiş kontrol ve animasyonları keşfet. Öyle ki kılıcınla hayatına son verdiğin canavar ve şeytanların daha gerçekçi ölümlerine tanık olabilirsin.

– Üstün Grafikler
Nitelikli ayrıntılar ve AAA grafikler mobil bir oyundaki en heyecanlı fantastik oyun deneyimini sağlıyor.

Bu ücretsiz fantastik oyunu, kesip biçmeli aksiyon RPG’leri, karanlık fantastik oyunları, çok oyunculu ve ücretsiz macera oyunlarını sevenler için dört dörtlük.
Eğer sen de onlardan biriysen oyunu hemen ücretsiz indir!

Hunter Hunter s

DOWNLOAD:

Dungeon Hunter 5 v 1.0.0j Mod Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın