Cumartesi , Eylül 26 2020

Eat Dirt Hill Climb 3D v3.0 Mod Hileli Apk Ve OBB indir

Eat Dirt Hill Climb 3D v3.0 Mod Hileli Apk Ve OBB indir

ss

Bu bir Fizik Tabanlı 3 Boyutlu Hill Road Yarışı Oyunu Off Tırmanma ama daha önce hiç oynamıştır herhangi gibi değil. Bir dövdü eski kamyon ile başlayın ve zorlu arazi yolumuzu mücadele. Liderler ve Achievments çalışıyoruz, böylece diğer oyuncular ile küresel rekabet edebilir! Tepeler sadece kalkmak ve kir gerçekçi tıpkı gerçek hayattaki gibi lastikleri kapalı flings bir sorun vardır! Tepe tırmanıyor, tümsekler, çalışma süspansiyon ve uçan çamur bu oyunda görmek üzeresiniz ne atlar!

Halindeyken oynamak? Kolay bir yarış sırasında her zaman çıkın ve herhangi bir ilerleme kaybetmek asla!

Süper basit kontrolleri, gaz ve mola araç yalın, devirme değil! Eğer aracınızın yükseltmek olarak değişir gerçekçi süspansiyon fizik. Yükseltmeler görmek ve hemen hissediyorum araca dramatik değişiklikler yapmak!

Lider Rekabet ve Sınırsız Arazi biri ile özellikleri eğlenceli Mini Oyunları Bazı düzeyleri de böyle Kutu modu, tekerlekli modu, Sınırsız Baja, serbest atlama kursu da Haul olarak Mini oyunlar!

Massive Upgrade Sistemi: Sen dik Hills Kalk için, iyi Wheels Ve Amortisörleri Bigger ihtiyacınız olacak, Biz hallettik, merak etmeyin. Görmek ve her yükselttikten sonra yapar farkı hissedin!

Eat

DOWNLOAD:

Eat Dirt Hill Climb 3D v3.0 Mod Hileli Apk Ve OBB indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın