Cuma , Şubat 26 2021

ELEX Hile Level,Xp,Mana,Sağlık ve Daha Fazlası Multihack indir

ELEX Hile Level,Xp,Mana,Sağlık ve Daha Fazlası Multihack indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Güç Ayarı

Numpad 2: Set Anayasa

Numpad 3: Çevikliği Ayarlayın

Numpad 4: İstihbarat Ayarla

Numpad 5: Kurnazlığı Ayarla

Numpad 6: Seviye Ekle

Numpad 7: Öğrenme Noktaları Ekle

Numpad 8: Öznitelik Noktaları Ekle

Numpad 9: Soğuk Seviyeyi Ayarla

Numpad 0: XP’yi ekle

Numpad /: Süper Sağlık

Numpad *: Süper Mana

Numpad -: Süper Dayanıklı

Numpad +: Max Tüm Eğitim

F1: Sonsuz Jetpack

F2: Kolay Kills

F3: Elexit Kredisi

F4: Sınırsız Hızlı Bölgeli Öğeler Kullan

F5: Kolay El İşi

Notlar:

Numpad 1: Set Strength – Oyuna girdikten ve hareket edebildiğinizde, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 2: Set Constitution – bir kez oyun oynamaya başladıysanız ve hareket ediyorsanız, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 3: Çevikliği Ayarlayın – Oyuna başladıktan ve dolaşırken, eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 4: Set Intelligence – bir kere oyunda olduğunuzda ve hareket edebildiğinizde, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 5: Set Cunning – Oyuna girdikten ve hareket edebildikten sonra değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 6: Level Ekle – oyuna girdikten ve hareket edebildikten sonra değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin. Her basışta değer katılır.

Numpad 7: Add Learning Points – bir kez oyun oynamaya başladıysanız ve hareket edebildiğinizde, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin. Her basışta değer katılır.

Numpad 8: Öznitelik Noktaları Ekle – bir kez oyun oynamaya başladıysanız ve hareket edebiliyorsanız, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin. Her basışta değer katılır.

Numpad 9: Soğuk Seviyeyi Ayarlayın – oyuna girdikten ve hareket edebildikten sonra değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin.

Numpad 0: XP’yi ekle – oyuna girdikten ve hareket edebildikten sonra, değeri eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın. Değeri değiştirebilirsiniz. Envantere girin ve değiştiğini görmek için Öznitelik menü öğesini seçin. Her basışta değer katılır.

Numpad /: Süper Sağlık – bir kez oyun oynamakta ve dolaşabiliyorsanız, bunu değiştirin ve sağlığınızı eğiticideki değere ayarlayın. Onu oraya kilitlemez, ancak değer hiç düşmüyorsa bunu basarak tekrarlayabilirsiniz.

Numpad *: Super Mana – bir kere oyun oynamaya başladıysanız ve hareket ederseniz bu ayarı değiştirin ve sağlığınızı eğiticideki değere ayarlayın. Onu oraya kilitlemez, ancak değer hiç düşmüyorsa bunu basarak tekrarlayabilirsiniz.

Numpad -: Süper Stamina – bir kere oyundaysanız ve dolaşabilirsiniz, bunu değiştirin ve sağlığınızı eğiticideki değere ayarlayın. Onu oraya kilitlemez, ancak değer hiç düşmüyorsa bunu basarak tekrarlayabilirsiniz.

Numpad +: Max All Training – bir kere oyun oynamaya başladıysanız ve hareket ederseniz bunları değiştirin ve öğrenilen yeteneklerin ve hizip yeteneklerinin her biri için tüm eğitim değerlerini en üst düzeye çıkarın. Bu, bunu yapmak için eğiticilere gitmek zorunda kalmanızdan kurtaracaktır. Bu geri döndürülemez, bu nedenle hepsini kilidini açmak istediğinizden emin olun. Çoğu tarif size eğitimli olduğunuza göre değişir; bu nedenle eğitilmemişseniz, eğitimle alakalı yemek tarifleri vb. Artık kilitlenir.

F1: Sonsuz Jetpack – açık konuma getirin ve sınırsız jet paketini kullanabilirsiniz.

F2: Easy Kills – Düşmanlarınızın yakınında geçiş yapın, ardından geri çekilin ve onlara saldırdığınızda, çoğu hızlı bir şekilde ölecektir.

F3: Elexit Credits – öğesini açıp envantere girip daha sonra kapatın. Bol olacak.

F4: Sınırsız Hızlı Bölgeyle Öğeler Kullan – geçiş yapın ve ardından çabuk açık alan bölgelerinde öğeler (iksirler) kullandığınızda, bunlar azalmaz.

F5: Easy Craft – Görevler sekmesini açıp ardından, Yemek Tarifleri simgesini tıkladıktan sonra tariflerin üzerine gelin ve belirli bir sayıda materyal gerektirdiğini göreceksiniz.

İNDİR:

ELEX Hile Level,Xp,Mana,Sağlık ve Daha Fazlası Multihack indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın