Cumartesi , Şubat 27 2021

Endless Legend Hile Botu indir

Endless Legend Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Numpad 2: Yakalama Birimleri

Numpad 3: İyileştirme Birimi

Numpad 4: Süper Ünite

Numpad 5: Zayıf Birim

Numpad 6: Kaynakları Yakala

Numpad 7: Toz ekle

Numpad 8: Etki Ekleme

Numpad 9: Araştırma Yakala

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Hareket – açık konuma getirin ve üniteniz hala hareketleriniz kaldıysa, hareket etmeye devam edebilirsiniz. Dönüşleri bitirmeden önce kapatın.

Numpad 2: Capture Units – Heal Birimi, Süper Birim veya Zayıf Birim kullanan befor’ler için bu seçeneği en az bir kez kullanmanız gerekir. Bu seçenek, oyuna girdiğinizde ve birimleri hareket ettirmek için kullanılmalıdır.

Numpad 3: Heal Unit – öncelikle Capture Unit’leri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir üniteyi tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Normalleştirmek için bu tuşa basın. Savaşta bulunmak istiyorsanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 4: Süper Birim – önce Yakalama Birimleri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir üniteyi tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Yüksek değeri ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta bulunmak istiyorsanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 5: Zayıf Birim – önce Yakalama Birimleri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir üniteyi tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Düşük değeri ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta bulunmak istiyorsanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 6: Kaynakları Yakala – Toz Ekle veya Etki Ekle seçeneklerini kullanmadan önce bu seçeneği en az bir kez kullanmalısınız. Bunun çalışması için, ekranın sol üst tarafındaki en az bir kez de TOZ değerinin (yanındaki değer ile sarı daire) üzerine gelmesi gerektiğini unutmayın.

Numpad 7: Toz ekle – Bu seçeneği kullanmadan önce Kaynakları Yakala seçeneğini kullanmış olmalısınız. Tam miktarı görmek için, ekranın sol üst kısmındaki DUST değerinin üzerine çift tıklayın (yanındaki değer ile sarı daire). Ardından, bu seçeneği basılı tutun ve sonra fare ile uzaklaşın ve ardından değiştirildiğini görmek için fareyi geri getirin.

Numpad 8: Etki Ekleme – Bu seçeneği kullanmadan önce Kaynakları Yakala seçeneğini kullanmış olmalısınız. Tam miktarı görmek için ekranın sol üst kısmındaki İNFLUENCE değerinin üzerine parmağınızı tıklayın (yanındaki değer ile mor yıldız). Ardından, bu seçeneği basılı tutun ve sonra fare ile uzaklaşın ve ardından değiştirildiğini görmek için fareyi geri getirin.

Numpad 9: Araştırma Araştırması – Araştırma Maliyetleri Sıfır seçeneğini kullanmadan önce bunu en az ONCE kullanmanız gerekir. Bunu kullanmak için Araştırma Ekranını açmak için ARAŞTIRMA simgesini (bir behere benziyor) tıklayın. Daha sonra bu seçenek tuşuna basın.

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır – Bu seçeneği kullanmadan önce Araştırma Yakalama seçeneğini en az bir kez kullanmanız gerekir. Bu seçeneği kullanmak için, araştırma öğelerinden birinin üzerine (örneğin, SEWER SİSTEMİ simgesi) tıklayın ve ARAŞTIRMA MALİYETİNİ not edin. Fare o öğenin üzerindeyken bu seçenek tuşuna basın. Sonra fare hareket ettirin ve fare geri hareket ettirin ve maliyetin şimdi sıfır olduğuna dikkat edin. Bunu birçok çok araştırma öğesini vurgulayıp sonra sıraya koyabilirsiniz. Bir sonraki turdan sonra hepsi kilidini açacaktır.

İNDİR:

Endless Legend Hile Botu indir

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın