Cuma , Eylül 17 2021

Endless Legend Hile indir

Endless Legend Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Numpad 2: Birimleri Yakalama

Numpad 3: İyileştirme Birimi

Numpad 4: Süper Birim

Numpad 5: Zayıf Birim

Numpad 6: Kaynakları Yakalama

Numpad 7: Toz ekle

Numpad 8: Etkisi Ekle

Numpad 9: Araştırma Yakalama

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Hareket – açınız ve üniteniz hala sola hareket ediyorsa, hareket etmeye devam edebilir. Dönüşleri bitirmeden önce kapatın.

Numpad 2: Capture Units – Heal Unit, Super Unit veya Weak Unit kullanarak befor’lar, bu seçeneği en az bir kez kullanmalısınız. Oyuna girdiğinizde ve birimleri taşıdığınızda bu seçenek kullanılmalıdır.

Numpad 3: Heal Unit – önce Yakalama Üniteleri kullandığınızdan emin olun. Ardından, ana harita üzerindeyseniz, bir birimi tıklayın ve ardından ekranın alt kısmındaki INFO BANNER üzerinde fareyi kullanarak ünite LIFE değerini görebilirsiniz. Normal yapmak için bu tuşa basın. Savaşta, etkilemek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNER otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 4: Süper Ünite – önce Yakalama Üniteleri kullandığınızdan emin olun. Ardından, ana harita üzerindeyseniz, bir birimi tıklayın ve ardından ekranın alt kısmındaki INFO BANNER üzerinde fareyi kullanarak ünite LIFE değerini görebilirsiniz. Yüksek değere ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta, etkilemek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNER otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 5: Zayıf Ünite – önce Yakalama Üniteleri kullandığınızdan emin olun. Ardından, ana harita üzerindeyseniz, bir birimi tıklayın ve ardından ekranın alt kısmındaki INFO BANNER üzerinde fareyi kullanarak ünite LIFE değerini görebilirsiniz. Düşük değere ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta, etkilemek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNER otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 6: Kaynakları Yakalama – Toz Ekle veya Etkisi Ekle seçeneklerini kullanmadan önce, bu seçeneği en az bir kez kullanmanız gerekir. Bunun işe yaraması için, ekranın sol üst kısmında en az bir kez de DUST değeri (yanındaki değere sahip sarı daire) üzerinde fareniz olmalıdır.

Numpad 7: Toz Ekle – Bu seçeneği kullanmadan önce En az bir kez Yakalama Kaynaklarını kullanmış olmalısınız. Tam miktarı görmek için ekranın sol üstündeki DUST değeri (yanındaki değere sahip sarı daire) üzerinde bir sonraki fare. Ardından, bu seçeneğe basın, sonra fareyi uzatarak değiştirin ve sonra değiştirildiğini görmek için fareyi geri taşıyın.

Numpad 8: Add Add – Bu seçeneği kullanmadan önce En az bir kez Yakalama Kaynakları kullanmış olmalısınız. Tam miktarı görmek için ekranın sol üstündeki INFLUENCE değeri (yanındaki değere sahip mor yıldız) üzerinde bir sonraki fare. Ardından, bu seçeneğe basın, sonra fareyi uzatarak değiştirin ve sonra değiştirildiğini görmek için fareyi geri taşıyın.

Numpad 9: Capture Research – Araştırma Maliyetleri Sıfır seçeneğini kullanmadan önce bunu en az ONCE kullanmanız gerekir. Bunu kullanmak için Araştırma Ekranını açmak için ARAŞTIRMA simgesine tıklayın (bir bardak gibi). Sonra bu seçenek tuşuna basın.

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır – Bu seçeneği kullanmadan önce en az bir kez Yakalama Araştırması seçeneğini kullanmış olmanız gerekir. Bu seçeneği kullanmak için, araştırma öğelerinden birini (örneğin, SİSTEM SİSTEMİ simgesi) farenin üzerine getirin ve ARAŞTIRMA MALİYETİNİ not edin. Fare bu öğenin üzerindeyken, bu seçenek tuşuna basın. Ardından fareyi uzağa hareket ettirin ve fareyi geri alın ve maliyetin sıfır olduğunu not edin. Bunu kullanabilirsiniz birçok araştırma nesnesini vurgulayın ve sonra sıraya koyun. Bir sonraki dönüşten sonra hepsi açılır.

İNDİR:

Endless Legend Hile indir

[sociallocker id=157874]TEŞEKKÜRLER.[/sociallocker]

Önerilen

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD Bu TD oyununda, zaman ve mekanda kaybolan …

Bir cevap yazın