Pazar , Kasım 1 2020

Endless Legend: Hileleri +10 v1.5.14 +DLC (64-BIT) {CheatHappens}

Endless Legend: Hileleri +10 v1.5.14 +DLC (64-BIT) {CheatHappens}

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Hareket

Numpad 2: Yakalama Birimleri

Numpad 3: İyileştirme Birimi

Numpad 4: Süper Birim

Numpad 5: Zayıf Birim

Numpad 6: Kaynakları Yakala

Numpad 7: Toz ekle

Numpad 8: Etki Ekleme

Numpad 9: Araştırma Yakala

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Hareket – açık konuma getirin ve üniteniz hala hareketleriniz kaldıysa, hareket etmeye devam edebilirsiniz. Dönüşleri bitirmeden önce kapatın.

Numpad 2: Capture Units – Heal Birimi, Süper Birim veya Zayıf Birim kullanan befor’ler için bu seçeneği en az bir kez kullanmanız gerekir. Bu seçenek, oyuna girdiğinizde ve birimleri hareket ettirmek için kullanılmalıdır.

Numpad 3: Heal Unit – öncelikle Capture Unit’leri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir ünite tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Normalleştirmek için bu tuşa basın. Savaşta olursanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 4: Super Unit – önce Capture Unit’leri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir ünite tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Yüksek değeri ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta olursanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 5: Zayıf Birim – önce Yakalama Birimleri kullandığınızdan emin olun. Daha sonra, ana haritada olduğunuzda, ünitenin YAŞAM değerini görebilmeniz için, ekranın altında INFO BANNER’ın üzerine bir ünite tıklayın ve farenizin üzerine gelin. Düşük değeri ayarlamak için bu tuşa basın. Savaşta olursanız, etkilenmek istediğiniz birimi tıklamanız yeterlidir ve INFO BANNERı otomatik olarak açılır. Düşman birimlerinde kullanılabilir.

Numpad 6: Kaynakları Yakala – Toz Ekle veya Etki Ekle seçeneklerini kullanmadan önce bu seçeneği en az bir kez kullanmanız gerekir. Bunun çalışabilmesi için, ekranın sol üst tarafındaki en az bir kez de TOZ değerinin (yanındaki değer ile sarı daire) üzerine gelmesi gerektiğini unutmayın.

Numpad 7: Toz Ekleme – Bu seçeneği kullanmadan önce Kaynakları Yakala seçeneğini kullanmış olmalısınız. Sonra, tam miktarı görmek için ekranın sol üst kısmındaki TOZ değerinin üzerine fareyi (yanındaki değere sahip sarı daire) tıklayın. Ardından, bu seçeneğe basın, sonra fare hareketsiz bırakın ve sonra değiştirildiğini görmek için fareyi geriye taşıyın.

Numpad 8: Etki Ekleme – Bu seçeneği kullanmadan önce Kaynakları Yakala seçeneğini kullanmış olmalısınız. Tam miktarı görmek için ekranın sol üst köşesindeki INFLUENCE değerinin üzerine gelecek fare (yanındaki değer ile mor yıldız). Ardından, bu seçeneğe basın, sonra fare hareketsiz bırakın ve sonra değiştirildiğini görmek için fareyi geriye taşıyın.

Numpad 9: Araştırma Araştırması – Araştırma Maliyetleri Sıfır seçeneğini kullanmadan önce bunu en az ONCE kullanmanız gerekir. Bunu kullanmak için Araştırma Ekranını açmak için ARAŞTIRMA simgesini (bir behere benzemektedir) tıklayın. Daha sonra bu seçenek tuşuna basın.

Numpad 0: Araştırma Maliyetleri Sıfır – Bu seçeneği kullanmadan önce Araştırma Yakalama seçeneğini en az bir kez kullanmanız gerekir. Bu seçeneği kullanmak için, araştırma öğelerinden birinin üzerine (örneğin, SEWER SİSTEMİ simgesi) tıklayın ve ARAŞTIRMA MALİYETİNİ not edin. Fare o öğenin üzerindeyken bu seçenek tuşuna basın. Sonra fare hareket ettirin ve fare geri hareket ettirin ve maliyetin şimdi sıfır olduğuna dikkat edin. Bunu birçok çok araştırma öğesini vurgulayıp sonra sıraya koyabilirsiniz. Bir sonraki turdan sonra hepsi kilidini açacaktır.

İNDİR:

Endless Legend: Hileleri +10 v1.5.14 +DLC (64-BIT) {CheatHappens} İNDİR

Önerilen

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş

Flip Trickster – Parkour Simulator v1.9.3 Mod Apk Bedava Alışveriş Basit oyun mekaniğini kullanarak sadece …

Bir cevap yazın