Evolution: Battle for Utopia v3.0.0 Android Hileli APK indir

0

Evolution: Battle for Utopia v3.0.0 Android Hileli APK indir

Android

hikaye bir evrim Ütopya bir kıyamet hayatta bir kısır, ölümcül dünya … Ama, hi-tech bilimkurgu onun tarzı yanı sıra koyu gizemleri klasik bir harmanı da var! ortaya çıkarmak.
– oyun bir evrim! Benzersiz bir dövüş sistemi deneyim, gerçek zamanlı savaşları düşman Fight! Evrim Eylem oyunun güçlü olmasına rağmen, dövüş sistemi master almak kolay ve zorlu.
– bir koloni kurmak için temel güçlendirmek ve bir Tower Defense oyunu gibi taret bir sur sistemi ile saldırılardan korumak.
– gezegeni Terraform : Bir çiçek açması cennete yanmış araziden açın! Benzersiz dünyadışı medeniyetinin teknoloji sizin ellerinizde! Evrimi yapın!
– Bu savaş demektir! Düşmanlarına balistik füzelerle bir gökdelenin boyutunu yok!
– bir dünya keşfedin Android tarihinin en destansı oyunlarından biri! Planet Utopia birçok sürprizler gizler! Heyecanlı maceralar onun sırlarını ortaya çıkarın tüm!
– Yükseltme ve karakter donatmak en tehlikeli yaratıklar ve yenilgi düşman askerlerini yok etmek!
– müttefikleri yanında Mücadele , (ancak bunlarla sınırlı değildir) dahil olmak üzere fino adında bir sadık cyborg köpek!
– kaynaklar toplayın ve servet çarpın mayın kurarak veya birden ilginç mini oyunlar oluşan özel bir arayüz ile elektronik kilitleri açarak daha toplayın!.
– Müttefikler ve düşmanları bekliyor yeni arkadaşlar kazanacak, ama aynı zamanda … uğursuz düşmanları buluşacağız Ve PvP savaşlarında mücadele edeceğiz açgözlü rakipler hakkında unutmayın!

unnamed

DOWNLOAD:

Evolution: Battle for Utopia v3.0.0 Android Hileli APK indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya