Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 hile indir

0

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 hile indir

Şehir bina oyunu arasında fantastik kurgu ile çarpıcı ve canlı grafikler Fairy Kingdom HD sahte versiyonu sitemize ekleniyor. APK-oyunuyla alışveriş yapmak için ücretsiz ekleme yapın. Oyuna ve alım yapısına girin, bunu yapmak zorundasınız. İyi eğlenceler.

Hoş geldiniz, Cetvelim! Şimdi Peri Krallığın ve bunu bir zamanlar olduğu gibi müreffeh ve görkemli yapabilirsin. Şehir bina ve çiftçiliğe isterseniz onu seveceksiniz. Köyde muhteşem bir kale inşa edin, bir prenses kaydedin, bir denizkızı büyüsünü kaldırın, bir ejderhayı yatıştırın, bir bahçe bitkisi yapın, çiftliklerden hasat toplayın vatandaşlarınızı besleyin, kötü bir cadı yenin ve bir prense aşık olun!

Peri Krallığı, genç bir Peri ve kötü Cadı hakkında, mukaddes ve açgözlülük aşk zaferi için bir masaldır. Peri Krallığı, şehir binası, tarım ve gizemlerin çözümü ile eşsiz bir uyum içindedir. Sen, Cetvelim, Krallık’ınızı, vatandaşlarını ve çiftçilerini inşa edebilir, geliştirebilir ve canlandırabilirsiniz! Arazinizi genişletmek, Krallık’ınızı oluşturmak ve tarımsal üretiminizi yükseltmek için kaynakları toplamak için mülkünüzü keşfedin.

MOD:
1. All Resources (Can Afford)

DOWNLOAD

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 Mod Money – DROPLOAD

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 Mod Money – ZİPPYSHARE

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 Mod Money – SENDSPACE

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.0.9 Mod Money – DRİVE LİNK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya