Pazar , Ocak 24 2021

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.3.9 APK Hile

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.3.9 APK Hile

Şehir kurma oyunu arasında, fantastik kurgu Fairy Kingdom HD hileli versiyonu ile çarpıcı ve canlı grafikler sitemize eklenmiştir. Alışverişinizi APK oyunuyla yapmak için ücretsiz olarak ekleyin. Oyuna ve tedarik yapısına girin, bunu yapmanız gerekir. İyi eğlenceler.

Hoşgeldin, benim cetvelim! Şimdi bu senin peri krallığın ve bunu bir zamanlar olduğu gibi müreffeh ve görkemli yapabilirsin. Eğer şehir binalarına ve çiftçiliğe gidiyorsanız onu seveceksiniz. Köyde muhteşem bir kale inşa edin, bir prensesi kurtarın, denizyıldızından bir büyüyü çıkarın, bir ejderhayı sakinleştirin, bir bahçe dikin, vatandaşlarınızı beslemek için çiftliklerden hasat edin, kötü bir cadıyı alt edin ve bir prens’e yardım edin!

Peri Krallığı, genç bir Peri ve kötülük ve açgözlülüğün aşkı zaferinin bir kötülük Cadısı hakkında bir masaldır. Peri Krallığı, şehir kurma, çiftçilik ve gizemlerin çözülmesinin eşsiz bir karışımıdır. Siz, benim hükmü, krallığınıza, vatandaşlarınıza ve çiftçilere inşa edebilir, gelişebilir ve hayat verebilir! Arazınızı genişletmek, Krallığınızı inşa etmek ve çiftçilik üretiminizi yükseltmek için kaynak toplamak için mülkünüzü keşfedin.

Her şey kahramanlar ve onların maceraları, şehirler ve kraliyet kaleleri inşa etme ve şehirleri, köyleri ve çiftlikleri ile yeni toprakların keşfi. Bu gizemlerin, hazinelerin ve büyünün hikayesidir, ama her şeyden önce, bu senin hikayen, Majesteleri.

Ne bekleyebileceğinizi:
– vegan-ejderha ile buluşma
– Hafızasını kaybeden bir hayaletin gizemini öğrenmek
– Büyüleyici Prenses ve Prens’in gizemini öğrenmek
– Çılgın bir simyacının yapbozunu çözme
– konuşan bir kedinin hikayesini öğrenmek
– deniz kızlarının bakımı
– hain ve kötü cadıyla savaşmak
– Krallığınızın mali krizini çözme
– bir kadın ejderha avcısının aşk hikayelerini öğrenmek
– eski hazineleri bulmak ve yenilerini saklamak
– ziyaret topları ve çok daha gizemli, büyülü ve kraliyet

Krallığınıza yardım ettikten ve onu inşa ettikten sonra, bilinmeyen arazileri keşfedeceksiniz. Sadece akıllı ve becerikli bir yönetici, bir Peri Krallığı, köyleri ve şehirlerini inşa etmek ve yönetmekle gelen tüm bulmacaları ve problemleri çözebilir!

MOD:
1. All Resources (Can Afford)

DOWNLOAD

Fairy Kingdom: World of Magic Apk v2.3.9 Mod Money – DROPLOAD

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın