Cumartesi , Ekim 1 2022

Fanuts Fantasy Football v1.91 Mod Hileli APK indir

Fanuts Fantasy Football v1.91 Mod Hileli APK indir

Fanuts Fantasy Football v1.91 Mod Hileli APK indir

FANUTS kirli hileler ve hile tüm teşvik edilmektedir alışılmadık bir futbol oyunudur. Kötü adamlar, iskeletler, korsanlar, robotlar ve diğer masal pislik – fair play kabul etmiyoruz kişilere karşı maç için silah ve yardımcı Gizmo-silah inşa ekibinizin eğitin.

FANUTS orada futbol menajerlik oyunları için oyun kurallarını değiştirir:

Gerekli tüm konfora sahip çok kendi futbol ada – Sen var.
Top tüfek, Uyku İndükleçler, Hedef engelleyici Gizmos ve daha fazlası – Stokta.

FANUTS Eğer Gizmo veya Gizmo tabancalar adı verilen özel cihazlarla maçı etkileyebilecek bir futbol yöneticisi. Siz çocuklar zafer tutmak ve maceralarını daha ilerlemesini sağlayacak parçalar ve enerji toplamak. Ayrıca rakipler üzerinde avantaj sağlamak yeni tesisler açmak ve WorldCup geri kapmak yardımcı olmak için futbol ada yükseltin.

Anahtar özellikler:

Futbol ada – Bu inşa ve adamlarını en iyi eğitim ve Gizmos mümkün vermek için yükseltme ekibinizin ev vardır. Ve ayrıca üst grafikler ve yeni rakipler ortaya girişim.

Gizmo silahlar – Herhangi bir fair play içinde, daha fazla kazanç hile biri. Büyük silah kurtarmaya geldiği ve bu. , Gizmo parçaları toplayın inşa ve sayar nerede ekip yedeklemek için Gizmos yükseltin. Yüklenir ve yükseltilmiş Uygun Gizmos, izin çocuklar, tekme çalıştırmak ve cehennem gibi puan, böylece onların gücünü hafife asla.

WorldCup – en hain rakiplerinizi kazanmak zorunda, geri o değerli Kupası olsun, ve hatta onları yüzleşecek kadar layık olduğunuzu kanıtlamak için.

Yani biz ne bekliyorsunuz? Oyuna katılmak ve katliam başlar!

unnameda

DOWNLOAD:

Fanuts Fantasy Football v1.91 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın