Pazar , Şubat 5 2023

FarmVille: Tropic Escape Apk Hile Mod indir

FarmVille: Tropic Escape Apk Hile Mod indir

ARABA KAÇININ – Ailenizi eve getiren tüm tropik bitkiler ve egzotik hayvanlar keşfedin! Tiki Bar’da eğlenceli içecekler için en taze malzemeleri yiyin. Izgara yapmak için balık yakalamak için, yunus Capri gibi hayvan yardımcılarını yollayın. Ada keşfetmek gibi eğlenceli maymunlar ve diğer yeni arkadaşlar hantal keyfini çıkarın.

• ADANA SIRRI VE HAZİNE KEŞFETMESİ – Arkeolog ve sörf uzmanı gibi ada rehberlerini tanıyın! Hikaye tabanlı görevleri tamamlamanıza ve adanın sırrını ortaya çıkarmaya yardımcı olabilirler. Kara üzerindeki yanardağ ve antik maymun tapınağını keşfedin. Denizdeki mercan resifini ve tüccar gemisini başlatın. Batık şehir ve diğer bilinmeyen bölgelerde gizli hazineleri ve nadir ürünleri bulun.

• DİĞER ADALAR İLE TİCARET – Ticari botu avantajlarından yararlanın. Yumurtayı kestirmek mi? İhtiyacınız olan malları komşu adalardan satın alın. Çok fazla ananas var mı? Fiyatınıza bir isim verin ve ekstra bitki ve el işleri satın. Sahip olduğunuz paranız ne kadar fazla olursa, adada daha fazla şey yapabilirsiniz

MOD :
1. 255 Gems/Instant Finish

DOWNLOAD MOD 2:

FarmVille: Tropic Escape Apk v1.5.579 Mod Infinite Gems Money – DROPLOAD

FarmVille: Tropic Escape Apk v1.5.579 Mod Infinite Gems Money – SENDSPACE

FarmVille: Tropic Escape Apk v1.5.579 Mod Infinite Gems Money – ZİPPYSHARE

FarmVille: Tropic Escape Apk v1.5.579 Mod Infinite Gems Money – DRIVE LINK

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın