Çarşamba , Şubat 1 2023

FarmVille: Tropic Escape Apk v0.2.212 Gems Hileli APk Mod indir

FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape Apk v0.2.212 Gems Hileli APk Mod indir

Kaçış ve Farmville, bir numaralı tarım serisinin yapımcıları bu yeni free-to-play oyun rüya ada keşfetmek!

Ada atölye çalışmaları, tropik bitkiler ve egzotik hayvanlar ile komple çok kendi sahil Han çalıştırın. ananas, hindistancevizi ve orkide büyür ve pina coladas, ızgara balık ve çiçek Dinlenme ile misafirlerinizi zevk için taze deniz ürünleri yakalamak.

turkuaz mavi sulara girişim ve yanardağ başgösteren sizin adada gizemli sırları ve gizli hazineleri tüm ortaya çıkarmak. Uzman tur yardımı ile komple hikaye tabanlı görevler, keşfedilmemiş alanları keşfetmek adanın hikayeleri öğrenmek ve nadir öğeleri ve mal bulmak için kılavuzluk eder.

• tropik KAÇIŞ – tropik bitkiler ve ada ev aramak egzotik hayvanlar tüm keşfet! Tiki Bar eğlenceli içecekler taze malzemelerle büyütün. ızgara sizin için balık yakalamak için, Capri gibi, yunus hayvanlar yardımcıları gönderin. ada keşfetmek gibi eğlenceli maymunlar ve diğer yeni arkadaşlar antics zevk.

• KEŞFEDİN ADASI sırlar ve hazineler – arkeolog ve sörf uzmanı gibi, ada kılavuzları ile tanışın! Onlar size tam hikaye tabanlı görevler yardım ve adanın sırlarını ortaya çıkarabilir. Karada volkan ve antik maymun tapınak keşfedin. Denizde mercan resifi ve tüccar batığı baş. batık şehir ve diğer keşfedilmemiş alanlarda gizli hazineler ve nadir mal bulun.

• DİĞER ADALARI İLE TİCARET – sizin yararınıza ticaret tekne kullanın. Yumurta Kısa? komşu adalardan ihtiyaç malları satın almak. çok ananas var? isim senin fiyatın ve ekstra bitkileri ve el sanatları satmak. Ne kadar çok para, daha size adada yapabileceğiniz

EK AÇIKLAMALAR
• Zynga toplar ve kişisel veya diğer verileri nasıl kullandığı hakkında ayrıntılı bilgi için, http://company.zynga.com/privacy/policy de gizlilik politikamızı okuyun lütfen.
• Bu oyun Facebook gibi sosyal ağlar bağlanmak için bir kullanıcı izin yapar ve bu tür oyuncular diğer insanlarla temas edebilir bu oyunu oynarken.
• Oyun, ancak uygulama içi satın alma ek içerik ve prim para için kullanılabilir, oynamak için ücretsizdir. Uygulama içi satın alma $ 0,99 $ ‘dan 99.99 arasında değişmektedir.
• Sen Zynga Inc ve ortaklarının özel teklifler, etkinlikler ve programlara katılma fırsatı verilecektir.

Bu uygulamanın kullanımı Hizmet Zynga Şartları’na tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Zynga’nın Gizlilik Politikasına tabidir. Zynga’nın Gizlilik Politikası aşağıda Geliştirici bölümünde bulunan Gizlilik Politikası alanında mevcuttur. Her iki politikalar www.zynga.com mevcuttur. Sosyal Ağ Hizmeti açısından da geçerli olabilir.

http://m.zynga.com/legal/terms-of-service

FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape

DOWNLOAD:

 FarmVille: Tropic Escape Apk v0.2.212 [Mod Gems]

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın