Salı , Mayıs 24 2022

Fashion Cup v1.6.0 Mod Apk Hile

Fashion Cup

Fashion Cup v1.6.0 Mod Apk Hile Lüks içinde bir şöhret dünyasına hazır mısın? Ne olmak isterdin? Supermodel, manken, star, stylista, fashionista ya da bir diva? Karakterini en şık giysilerle giydir, özel tasarım ayakkabı, makyaj ürünleri ve aksesuarlarla tarzına tarz kat! Alışverişe çık; sürpriz sandıklar aç ve podyumları sallayan son moda giysiler kazan! Fashland oyunundan sonra yeni bir moda sektörü seni bekliyor!

★ HAYRAN KİTLENİ BÜYÜT & ŞÖHRETİN TADINI ÇIKAR! ★
Fashion Cup oyununda, attığın tüm adımlar sana yeni hayranlar kazandıracak. Hayran sayını çoğaltıp şöhretin üst basamaklarına tırman! Bir Kim, Kendall ya da Kylie Kardashian kadar ünlü olabilirsin!

★ ARENADA KIRAN KIRANA YARIŞ! ★
“Tarz Kimde?” yarışmasında rakibine meydan okumaya hazır ol! Sen mi daha iyisin; yoksa o mu? Gardrobun, kariyerin ve deneyiminle rakibinin önüne geç!

★ SÜRPRİZ SANDIKLAR AÇ! ★
Oyundaki sürpriz sandıklarda yüzlerce son trend kombinasyon var! Bolca sandık aç; bolca kazan ve süreli sandıkları kaçırma!

★ GÜNLÜK MODA ŞOVLARINA KATIL! ★
Her gün yeni bir moda şovu! Temaya uygun en iyi tarzı yarat, gönder ve tüm dünya seni oylasın! Yıldız reytingin yüksekse ödüllerin de yüksek!

★ STİLLERE OY VER! ★
Kim şık kim rüküş? Seçmek ve elemek istiyorsan oy vermeye başla! Her oy sonuçları değiştirebilir!

★ MAĞAZALARI KARIŞTIR! ★
Alışveriş caddesi tıklım tıklım! Mağazalardaki muhteşem saç modellerini, rujları ve rengarenk makyaj ürünlerini keşfet! Gardrobunu en şık giysi, ayakkabı ve cantalarla doldur! 20 populer tarzda mağaza seni bekliyor!

©2016 Gamegos. Tüm Hakları Saklıdır.

Fashion Cup
Fashion Cup
Fashion Cup
Fashion Cup
Fashion Cup
Fashion Cup

DOWNLOAD:

 Fashion Cup v1.6.0 (Mod Apk Gems) – USERSCLOUD

 Fashion Cup v1.6.0 (Mod Apk Gems) – RAPİDGATOR

 Fashion Cup v1.6.0 (Mod Apk Gems) – DROİDUPLOAD

Önerilen

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod Hile Demolition Derby 2 v1.3.64 (Mod Apk Money) Dünyanın …

Bir cevap yazın