Fatal Fight Apk v2.0.231 Mod Hile indir

0

Fatal Fight Apk v2.0.231 Mod Hile indir

“Dövüş Oyunları” adı verilen Dökümhane Savaşı oyunu, tarafından tasarlanan bir aksiyon mücadele oyunudur. Gölgeler tarafından yıkılan aileleri ve köyleri yönlendiren oyundaki kahraman, ninjaların bir kümesiydi. Kahraman intikam almak istiyor. Ona kahramanın intikamını almasına yardım etmelisin. Bu oyunu aşağıdaki linklerde heyecan ve hareketlerle dolaşmak istiyorsanız, indirebilir ve oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kötü ninler karanlığınızı istila ettiler ve hepsini alabilecek tek yetenek sizsiniz. Fatal Fight adlı bu serin mobil oyunu oyna. Bir seviye seçin ve karakterinizle saldırılara başlayın. Yapmanız gereken şey, kötü ninjalar aranıza girene kadar beklemektir. Saldırıya erken atarsanız saldırıyı kaçıracaksınız ve karakterinizi vurulma tehlikesine sokacaktır. Mesafenizi arttırmanıza yardım ettiklerinde silahları tutun. Fakat karakteriniz dışında, kötü ninjalarla savaşmanıza yardımcı olacak diğer kahramanları elde edebilirsiniz.

Genel bakış

Ölümcül Savaş, antik Fang Krallığı’nın hikayesini anlatıyor, çok önce dövüş sanatları okulları arasındaki karışıklığın sonucu olan krallığı hiziplere bölüyordu, karışıklık ve savaş çok yaygıntı ve kan dökülmesi, liderliğine kadar neredeyse kesintisiz geçti. Barışçıl Beyaz Lotus Klanı, kendi hayatından vazgeçti, savaşları durdurmak ve krallık boyunca kan dökmek için soylu bir fedakarlık yaptı ancak yakın geçmişte, gölge klanından gelen kötü savaşçılar barışçıl Beyaz Lotus Klanına saldırdı, köylerini yıktı ve birçok kişiyi ölüme terk etti , Usta Kai’nin arkadaşları ve akrabaları acımasızca öldürüldü ve usta Kai, ölümlerinden intikamını alıp ölümlerinden sorumlu olanları aramak için kendini aldı; burası sizin yerinizdir, usta Kai’yi kontrol altına almalı ve düşmanları sorumlu tutmalısınız. Aşkınızın ölümüne adalet getirin, gölge klanının kötü savaşçılarını yenin ve tehdidi bir kez ve tamamen ortadan kaldırın, usta Kai’nin dövüş sanatları becerilerini ve tanrıların kendileri tarafından güçlendirilmiş sihirli güçleri kullanacaksınız, öyleyse siz de Meydan okumaya kadar?, Beyaz Lotus Klanının ölümünü intikam alan ve sorumluları adalete teslim etmek için yetenekleriniz var mı ?, Oyunu oynamak ve kendiniz bulmak.

DOWNLOAD

Fatal Fight Apk v2.0.231 Mod Apk – SENDSPACE

Fatal Fight Apk v2.0.231 Mod Apk – DROPLOAD

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya