Pazar , Eylül 27 2020

FIFA 15 Ultimate Team v1.3.1 Android Mod Hileli APK indir

FIFA 15 Ultimate Team v1.3.1 Android Mod Hileli APK indir

FIFA 15 Ultimate Team v1.3.1 Android Mod Hileli APK indir

A SPORTS FIFA 15 Ultimate Team’de 500’den fazla lisanslı takımda 10.000’in üzerinde oyuncu var. 30’dan fazla gerçek lig ve stadyum da cabası! Hayallerini süsleyen oyunculardan bir takım oluşturup güçlü rakiplere karşı sına. İngiliz Premier League, La Liga, MLS, Alman Bundesliga ve çok daha fazlası. Google Play’in en gerçekçi futbol oyunuyla gittiğin her yerde bu heyecanı yaşa.
Bu uygulamada uygulama içi alışveriş yapılabilir. Uygulama içi alışverişi aygıt ayarlarından kapatabilirsiniz.
** Bu oyunda üstün grafikler ve çok sayıda gerçek futbol ligi, takımı ve oyuncusu bulunuyor. Lütfen cihazınızda en az 1,35 GB boş alan olduğundan emin olun. **
ULTIMATE TEAM’İNİ KUR
Lionel Messi ve Eden Hazard gibi süper yıldızları kazan, takas et, topla ve hayallerinin kadrosunu kur. Oyun tarzını, dizilişini, formanı ve daha birçok seçeneği belirle.

HIZLI SİMÜLASYON MODUNDA OYNA
Yeni Hızlı Simülasyonlarla menajerlik yeteneklerini test et. Kadronu belirle, maçı başlat ve oyunun gidişatını izle. Zekice oyuncu değişiklikleri ve taktiksel değişiklikler yap, maç boyunca takım eforunu ayarla. Maç sonuçları tamamen oyuncu yeteneklerini ve kimyayı nasıl yönettiğine bağlı olduğundan oyunun gerçekçiliği bir kat daha artıyor.
YA DA SAHAYA ÇIK!
Mobil ortamda FIFA’ya yeniysen, “şut”, “pas” ve “sprint” gibi zarif ve basit düğmelere sahip “Rahat Kontroller”i dene. Oyuna alıştıktan sonra, “ara paslar” ya da “beceri hareketleri”ni de kullanabilmeni sağlayan “Klasik Kontroller”e geç. İstersen pas atmak için oyunculara dokunarak ve şut çekmek için parmağını kaleye doğru çekerek takımınla doğrudan etkileşime de geçebilirsin. Ayrıca harici bir kumandan varsa artık onu sahada kullanabileceksin.

GERÇEK HAYATTAKİ FİKSTÜRLER
Tuttuğun takımın bir sonraki maçını ve ayrıca dünyanın farklı yerlerinden 3 büyük maçı her hafta oyna!
FIFA 15 Ultimate Team’le aksiyona dalarak en sevdiğin sporun coşkusunu yaşa!

FIFA 15 FIFA 15s FIFA 15ss FIFA 15sss FIFA 15ssss FIFA 15sssss

DOWNLOAD:

FIFA 15 Ultimate Team v1.3.1 Android Mod Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın