Pazartesi , Mart 27 2023

FIFA 17 Oyun Hile Botu Güncellendi

FIFA 17 Oyun Hile Botu Güncellendi

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 0: Oyunun Zamanını Sıfırla

Seçenekler:

Numpad 1: Başlama Transfer Bütçesi

Numpad 2: Kalan Transfer Bütçesi

Numpad 3: Haftalık Ücretlerin Başlaması

Numpad 4: Puan 1 Ekle

Numpad 5: Puan 1’den Çıkar

Numpad 6: Puan 2 Ekle

Numpad 7: Puan 2 Çıkarma

Numpad 8: Oyunun Zamanını Sıfırla

Numpad 9: Son Cari Dönem

Numpad /: Sınırsız Stamina

Numpad *: Sınırsız Yorgunluk

F1: Denemeler / Eğitim Puanı

F2: Mükemmel Derecelendirmeyi Sıfırla

F3: 20 Beceri Puanı

F4: 99 Özellik Seviyesi

Notlar:

Her zamanki gibi, bir hikaye modunda veya kariyerinizde saatler ve saatler süren bu gibi oyunlar, daha sonra sahip olmak istemeyebileceğiniz bir şeyi değiştirmeniz durumunda yedek oyunlarınızın bir kopyasını yapmak isteyebilirsiniz. Bu oyunun bazı bölümleri, özellikle Journeyman modunda, saatlerce video ve ilerleme var. Moda veya eğitici kullanarak oyunları değiştirirken kendinize bir iyilik yapın ve tasarruflarınızın bir kopyasını sıklıkla yapın!

Numpad 1: Transfer Bütçesini Başlatma – Bu değerleri görmek için Yönetici Modunda Aktar’ı ve ardından FİNANSMAN bölümünü seçin. Değeri etkilemek için tuşuna basın.

Numpad 2: Kalan Transer Bütçesi – Bu değerleri görmek için Yönetici Modunda Aktar ve sonra FİNANSLAR bölümünü seçin. Değeri etkilemek için tuşuna basın.

Numpad 3: Haftalık Ücretlerin Başlatılması – Bu değerleri görmek için Yönetici Modunda Aktar ve sonra FİNANSLAR bölümünü seçin. Değeri etkilemek için tuşuna basın.

Numpad 4: Add Score 1 – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 5: Subtract Score 1 – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 6: Puan 2’yi ekleyin – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 7: Subtract Score 2 – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 8: Oyunu Sıfırla – Oyunun eylem bölümündeyken, bu tuşa basın ve o anki süre daha uzun oynayabilmeniz için o süreyi uzatmak için zamanlayıcıyı sıfırlar.

Numpad 9: Son Cari Periyot – oyunun eylem bölümündeyken, bu tuşa basın ve cari dönem, zamanlayıcıyı, daha çabuk sona erdirmek için cari sürenin bitimine ayarlar.

Numpad /: Sınırsız Dayanıklılık – açıp kapanır ve oyuncular sınırsız olarak onları koşturup yapabilecek şeyler yapabilirler.

Numpad *: Sınırsız Yorgunluk – açık ve oyuncular yorulmaz, bu da dayanıklılıklarına tam güç verir.

F1: Denemeler / Eğitim Puanı – performansınız için puan aldığınız denemelere veya eğitimlere katıldığınızda anında 100.000 puan vermek için bu tuşa basın. Bu, oyunun Journeyman modunda çoğunlukla kullanılır.

F2: Mükemmel Derecelendirmeyi Sıfırla – Journeyman modunda oyun oynarken ve oyunda performansınız için derecelendirmeye sahipseniz, performansınızı mükemmel 10’a sıfırlamak için bu tuşa basın.

F3: 20 Beceri Puanları – Bunu Journeyman modunda kullanmak için bu tuşa basın ve ardından satın alacak nitelikleri görebileceğiniz Özellikler bölümünü girin. 20 puan kazanacaksınız.

F4: 99 Öznitelik Düzeyi – Journeyman modunda, Öznitelikler bölümünü girin ve ardından ÖZÜMLER sekmesine tıklayın (TRAITS Tab’ı değil). Sonra bunu açın ve sonra yetenek bölümlerinin her birini incelemek için fare veya denetleyiciyi kullanın (örneğin, FİZİKSEL veya KENDİRLER). Unutmayın ki öznitelikler her bölüm için 99’dur. Bu değerleri kilitlemek için bir miktar ilerlemeniz veya harcamanız gerekebilir. Çıkmadan önce kapatın. Karakteriniz listelenen her kategoride 99 seviyesindendir. Bunun tersine çevrilebilir olmadığını unutmayın, bu nedenle, her kategori için karakterinizi bu yüksek seviyeye getirmek istediğinizden emin olun.

DOWNLOAD:

FIFA 17 Oyun Hile Botu Güncellendi İNDİR

Önerilen

Vengeance 1.3.5 APK MOD

Vengeance 1.3.5 APK MOD – İntikam, karakterinizin görünümünü değiştirebilecek ve ona zevkinize göre kişilik kazandırabilecek …

Bir cevap yazın