Çarşamba , Mart 3 2021

FIFA 18 Hile 13 özellik Multihack Yeni Versiyon Cıktı Hemen indir,Tanıtım 2017

FIFA 18 Hile 13 özellik Multihack Yeni Versiyon Cıktı Hemen indir,Tanıtım 2017

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Puan 1 Ekle

Numpad 2: Puan 1’den Çıkar

Numpad 3: Puan 2 Ekle

Numpad 4: Skor 2 Çıkart

Numpad 5: Oyun Süresini Sıfırla

Numpad 6: Son Cari Dönem

Numpad 7: Sınırsız Stamina

Numpad 8: Sınırsız Yorgunluk

Numpad 9: Başlangıç ​​Bütçesi

Numpad 0: Transfer Bütçesi

Numpad /: Haftalık Bütçeye Başlıyor

Numpad *: Haftalık Ücret Bütçesi

F1: Denemeler / Eğitim Puanı

F2: Oyunu Oynatırken Oyunu Sıfırla

F3: Beceri Puanlarını Sıfırla

F4: 99 Özellikler Seviyesi

Notlar:

Her zamanki gibi, saatler ve saatler süren bir hikaye modu veya kariyeriniz olan bu oyunlar, daha sonra sahip olmak istemeyebileceğiniz bir şeyi değiştirmeniz durumunda sizin de bahis hesabınızın bir kopyasını yapmak isteyebilirsiniz. Bu oyunun bazı bölümleri, özellikle Journeyman modunda, saatlerce video ve ilerleme var. Modları veya eğiticileri kullanarak oyunları değiştirirken kendinize bir iyilik yapın ve tasarruflarınızın çoğunu sık sık yapın! Bu seçeneklerden bazılarının ONLINE MOD’larda ÇALIŞMAYACAĞINI unutmayın; dolayısıyla çevrimdışı olduğunuzdan emin olun!

Numpad 1: Puan ekle 1 – oyunun eylem bölümündeyken, o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 2: Subtract Score 1 – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 3: Puan Ekle 2 – oyunun eylem bölümündeyken, o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 4: Subtract Score 2 – oyunun eylem bölümündeyken o takımın skorunu etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 5: Oyunu Sıfırla – oyunun eylem bölümündeyken, bu tuşa basın ve geçerli periyot o süre uzatmak için zamanlayıcıyı sıfırlar ve böylece daha uzun süre oynayabilirsiniz.

Numpad 6: Bitiş Cari Periyodu – oyunun eylem bölümündeyken, bu tuşa basın ve cari dönem, zamanlayıcıyı, daha hızlı sona erdirmek için cari sürenin bitimine ayarlar.

Numpad 7: Sınırsız Dayanıklılık – açık ve oynar oyuncular sınırsız ve sınırsız olarak şeyler yapabilirler.

Numpad 8: Sınırsız Yorgunluk – açık ve oyuncular yorulmaz, bu da dayanıklılıklarına tam güç verir.

Numpad 9: Bütçeye Başlama – Yönetici Modunda, bu değerleri görmek için BÜTÇESİNE, sonra FİNANSMANI, ardından BÜTÇESI’yi seçin. Değeri değiştirmek, bırakmak, sonra değişip değişmediğini görmek için tuşa basın.

Numpad 0: Transfer Budget – Yönetici Modunda, bu değerleri görmek için OFFICE, sonra FINANCES, ardından BÜTÇE seçin. Değeri değiştirmek, bırakmak, sonra değişip değişmediğini görmek için tuşa basın.

Numpad /: Haftalık Bütçeye Başlama – Yönetici Modunda, bu değerleri görmek için OFİS, sonra FİNANS, BÜTÇE seçin. Değeri değiştirmek, bırakmak, sonra değişip değişmediğini görmek için tuşa basın.

Numpad *: Haftalık Ücret Bütçesi – Yönetici Modunda, bu değerleri görmek için BÜTÇE, sonra FİNANS, BÜTÇE seçin. Değeri değiştirmek, bırakmak, sonra değişip değişmediğini görmek için tuşa basın.

F1: Denemeler / Eğitim Puanı – Performansınız için puan aldığınız denemelere veya eğitimlere katıldığınızda anında bol puan vermek için bu tuşa basın. Bu, oyunun Journeyman modunda çoğunlukla kullanılır.

F2: Oyunu Sıfırlama Sırasında Sıfırla – Journeyman modunda oyun oynarken ve oyunda gösterilen performans için derecelendirmeniz varsa, performansınızı mükemmel 10’a sıfırlamak için bu tuşa basın.

F3: Beceri Puanlarını Sıfırla – Journeyman modunda kullanmak için bu tuşa basın ve ardından satın almanız gereken nitelikleri görebileceğiniz Özellikler bölümüne hızlı bir şekilde girin. 20 puan kazanacaksınız.

F4: 99 Attributes Level – Journeyman modunda, Attributes bölümünü girin ve daha sonra ATRİBÜTLER Sekmesine tıklayın (TRAITS Tab’ı değil). Sonra bunu açın ve ardından yetenek bölümlerinin her birini incelemek için fare veya denetleyiciyi kullanın (örneğin, FİZİKSEL veya KENDIRLI). Unutmayın ki öznitelikler her bölüm için 99’dur. Bu değerleri kilitlemek için bir miktar ilerlemeniz veya harcamanız gerekebilir.

Gitmeden önce kapatın. Karakteriniz listelenen her kategoride 99 seviyededir. Bunun tersine çevrilebilir olmadığına dikkat edin, bu nedenle, her kategori için karakterinizi bu yüksek seviyeye getirmek istediğinizden emin olun.

İNDİR:

FIFA 18 Hile 13 özellik Multihack Yeni Versiyon Cıktı Hemen indir,Tanıtım 2017

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın