FIFA Mobile Soccer v8.1.0 APK Hile indir

0

FIFA Mobile Soccer v8.1.0 APK Hile indir

Yeni FIFA Mobile Soccer’da güzel oynamak her zamankinden daha heyecanlı olmamıştı! Ekibinizi kurun ve yönetin, kafa kafaya başlayın ve günlük olarak geri gelmeye devam edin. İster bir anlayışlı ya da futbol sahasına yeni başlayan FIFA, yalnızca mobil cihazlar için tamamen yeniden tasarlanmış ve inşa edilmiş, her zamankinden daha büyük ve daha iyi gidiyor.

UYGULANAN EKİPMANIZI YÖNETİN
Toplama ve inşa etme konusunda yeni bir yaklaşımla favori ekibinizin yöneticisi olun. Daha büyük ve daha derin bir kadro yaratın, anında bir kadro düzeltmesi yapın ve her oyundan önce taktiklerinizi hızlıca değiştirin. Doğru hareketleri yapın ve kulübünüzü izleyin.

KAZANMAK İSTEME ATTACK
Saldırı Modu ile oyununuza yenilikçi seviyelerde rekabet kazanın. Sonsuza kadar heyecan verici maçların keyfini çıkarın ve daha fazla uğuldamanızı sağlayın. Isırık boyutundaki oyunlar ve güncellenmiş kontrollerle ekibinizin gücünü ellerinde tutun.

CANLI ETKİNLİKLE SAKLAYIN
Sevdiğiniz oyuna bağlanın Yılda 365 gün, güncel hikayeler ve eşlemeler temelinde günlük içeriklerle. Saat başı değişen hızlı, oynanabilir Canlı Etkinlikler’e anında atın ve inanılmaz ödüller, Paketler ve Oyuncu Öğeleri’nde çekim yapın.

DOWNLOAD:

FIFA Mobile Soccer v8.1.0 Apk – ZİPPYSHARE

FIFA Mobile Soccer v8.1.0 Apk – DROPLOAD

FIFA Mobile Soccer v8.1.0 Apk – RACATY LINK

FIFA Mobile Soccer v8.1.0 Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya