Fishing Paradise 3D Free v1.12.15 Hileli Androi APK indir

0

Fishing Paradise 3D Free v1.12.15 Hileli Androi APK indir

oo

Parmaklarınızın ucunda Gerçekçi balıkçılık eylem! 10+ milyon, dünya çapında yükler! Korku 3D grafikler, çok oyunculu aksiyon.

Yapı ve senin çok kendi balık çiftliği yönetmek ve rehber …. efsanevi balıkçı Bas Prof. uzak, egzotik yerlere seyahat!

– ÜCRETSİZ OYUN
Ücretsiz oyun ve balık indirin. Para kazanmak ve öğeleri, özellikleri ve yeni yerleri açmak için xp. Ya shiners satın almak ve daha hızlı onları kilidini.

– HAYALİNİZDEKİ BALIK ÇİFTLİK YAP
Hiç kendi gölleri sahibi olmanın hayal? Peki şimdi yapabilirsiniz! Balıkçılık Paradise sitenize çevirmek daha sonra bir arsa ile başlayın ve! Hisse senedi ve sevdiğiniz tür cins arkadaşlarını ve daha davet ediyoruz.

– DÜNYA BALIK EGZOTİK YERLERİ
Dünyanın dört bir yanından gelen 14 güzel 3D render yerlere seyahat. Mekong Nehri canavarlar için tuzlu su Hawaii balık avı yakalamak ya.

– 50 FARKLI TÜRLERİ YAKALAMAK
Bas ve stingray için Pacu ve dev yayın balığı itibaren. Hiç bir balıkçı oyunu görülen nadir türlerin geniş çeşitli yakalayın. Onları yakalamak için tüm beceri ve biraz şans, hem gerekir. Sıkı tutun!

– MULTIPLAYER TURNUVALAR
Ödüller için dünyanın dört bir yanından oyuncular ile rekabet. Girmek için farklı turnuva sürü ile, kim No.1 olacak?

– GERÇEKÇİ BALIKÇILIK EYLEM
Bir balıkçı efsane ile yakından çalışmak bize rakipsiz gerçekçilik ve eylem ile bir balıkçı oyun oluşturmak yardımcı olmuştur. Her balık hiçbir iki mücadele anlamına asla aynı böyle gücü ve saldırganlık gibi kendi özelliklere sahiptir!

– Yem BÜYÜK SEÇİMİ VE TACKLE
O eski olta ile bir canavar yakalamak değil edeceğiz, size bir ömür boyu bir Lunker arazi istiyorsanız sizin mücadele yükseltmeniz gerekir!

we

DOWNLOAD:

Fishing Paradise 3D Free v1.12.15 Hileli Androi APK indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya