Pazar , Nisan 11 2021

Angry Birds 5.0.2 (Mod)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #68902
  admin
  Anahtar yönetici

  Angry Birds v5.0.2 Android Mod APK hileli indir

  DOWNLOAD:

  Angry Birds v5.0.2 Android Mod APK hileli indir

  Angry Birds hayatta tehlikede. Yumurtalarını çalan açgözlü domuzlar intikam saçmak. Domuz savunmasını yok etmek için her kuşun benzersiz güçler kullanın. Angry Birds zorlu bir fizik tabanlı oyun ve tekrar değeri saat sahiptir. Her seviye çözmek için mantık, beceri, ve kuvvet gerektirir.

  Oyunda takılırsanız, Mighty Eagle satın alabilirsiniz! Mighty Eagle sınırsız kullanım sağlayan Angry Birds bir kerelik in-app satın alma. Bu olağanüstü yaratık hasara yol açıyor ve unutulup sinir bozucu domuz parçalamak için gökten yükselmek olacaktır. Sadece bir catch var: sadece saatte bir kez seviye geçmek Mighty Eagle yardım kullanabilirsiniz. Mighty Eagle da yeni oyun hedefleri ve başarıları tüm içerir!

  Mighty Eagle yanı sıra, Angry Birds artık power-ups var! Gizli içerik kilidini açmak için kuş yeteneklerini ve üç yıldızlı seviyelerini artırın! Angry Birds şimdi aşağıdaki inanılmaz güç-ups vardır: Lazer hedefleme için askı Kapsam, Kral Sling maksimum flinging güç, Süper tohumları sizin kuşlar supersize için, ve Birdquake yere domuz savunmasını sallamak!

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.