Perşembe , Nisan 15 2021

Battle Gems (AdventureQuest) 1.1.4 (Mod)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #68878
  admin
  Anahtar yönetici

  Gems

  DOWNLOAD:

  Battle Gems (AdventureQuest) v1.1.4 Android Mod Hile Apk

  Meşgul bir kahramansın. Sen kurtarmak için ejderha ve yenmek için prensesler var. Yoksa tersi mi? Dünya haritası üstündeki yangın patlayan eriyik, kafatası suratlı yanardağ inine için bir yarış içinde diğer oyuncular katılın. Bu Dağı Ölüm Dread Doom Skull denir. Bunun içinde, nihai ödül bulacaksınız. Orada yol tehlike (… ve kelime oyunları) ile dolu unutulmaz bir macera olduğunu. Savaş ejderhalar, zombiler, ve sanrısal kemer hainlere hizmet veren yüz üzerinde benzersiz canavarlar.

  Bu savaş taşlar kullanarak saldırılar öğrenmek için size en az 10 saniye sürer. Basit bir saldırı başlatmak için 3 veya daha fazla eşleşen taşlar üzerinde kötülük yetenekli parmağınızı sürükleyin. Gem her türü farklı bir şey yok. Yeni stratejiler, güçler, animasyonlu beceri, ve yolculuğunuzun her adımda güçlü büyümeye öğrenin. Ama ilk rakip bir Red Dragon patron savaştır. İyi şans ile!

  Eğlenceli, bağımlılık ve benzersiz oyun! Savaş Gems bizim orijinal PvP web puzzle oyunu evrimdir. Bu üst fantezi karakterleri ve ilginç yeni oyun mekaniği üzerinde bulunmaktadır.

  150 + tam animasyonlu MONSTERS! Octobear (Ahtapot + Bear?), Brutalcorn (sorta kendiniz için bu bir görmek gerekir), Gandolphin (“Sen sıçrama olamaz!”), Çılgın element ve ölümsüz ejderhalar ve daha fazlasını içeren savaş çılgın ve tuhaf yaratıklar …

  450 + maceralar ile GÜZEL DÜNYA HARİTASI! Dağı Ölüm Dread Doom Kafatası yönelik her adımda heyecan verici maceralar ve yan zorluklarla doludur. Üstüne arkadaşlarınızı yarışı.

  HER SİLAH, Armor & PET TOPLAR! Eğer nadir bir öğe avcı mı? Savaş Gem sınırsız envanter ile, tüm oyun içinde tam anlamıyla her öğe alabilirsiniz. Ve isteyeceksiniz! Sadece sen değil, ancak istediğiniz bakmak için karakter özelleştirebilirsiniz, ama sahibi her öğe kalıcı gücünü artırır. Öğeler altın kullanarak oyunda veya görevleri tamamlayarak elde edilir.

  OYUNCU VS OYUNCU (PvP)! Arkadaşlarınıza savaş ve ardından onlara zafer ekran gönderin!

  SAVAŞ KING OLMAK! Eğer dünya haritasının üstüne yolculuk için tüm yol alır ve ne yüz var mı şeytani volkanik ininde yaşayan ejderha (OMG kelimesini kullanarak şeytani seviyorum)!?

  Puns! Ama yine de oyunu yüklemeniz gerekir.

  AYRICA ÖZELLİKLERİ
  * Boss Powers – yenilgi patronlar ve güçlerini almak
  * Cutscenes – Daha önce bir Artix Eğlence oyun oynadı asla eğer … oh boy!
  * Hareketli Becerileri – fireballs, spin saldırıları atlama, hayvan kasırga … Eğer fikir olsun
  * Ilginç karakterleri bir deli döküm
  * Challenge kavgalar
  * Tam Karakter Özelleştirme

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.