Cuma , Ekim 2 2020

Frozen Free Fall v2.5 Hileli APK indir

Frozen Free Fall  v2.5 Hileli APK indir

Frozen Free Fall  v2.5 Hileli APK indir

En yeni üçlü eşleştirme çılgınlığını oynayan milyonlarca kişiye katılın! “Frozen hakkında beğenilecek çok şey var; uzun süre ondan bahsedebilirim.”– Penny Arcade

Disney’in Frozen filminden esinlenen ve Arendelle Krallığında geçen epik bir bulmaca eşleştirme macerasına hazırlanın! Yüzlerce buzlu bulmacada parçaları kaydırıp eşleştirmek için Anna, Elsa, Olaf ve diğer sevdiğiniz karakterlere ÜCRETSİZ olarak katılın!

Yeni güncellemelerle ülkeyi keşfedip DAHA FAZLA mevsimsel bulmaca ve oyun modunun kilidini açın!

HEYECANLI ÜÇLÜ EŞLEŞTİRME OYUNU – Güzel ve renkli buz kristallerini kaydırıp en az 3 tanesini eşleştirin ve zorlu hedeflerle eşleştirme becerinizi test edin!

SEVDİĞİNİZ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN – Hikâyede ilerleyip Olaf, Kristoff, Sven ve Hans gibi karakterlerle oynayın!

HER KARAKTER İÇİN ÖZEL VE BENZERSİZ GÜÇLENDİRMELER – Anna’nın meşalesiyle aynı sıradaki tüm kristalleri yakın veya Elsa’nın buzul güçlendirmesiyle aynı renkteki kristalleri sihirle yok edin! Hans’ın kılıcıyla kristalleri ikiye ayırın ve pek çok diğer harika güçlendirmeyi keşfedin!

Harika oyun ipuçları, haberler ve daha fazlası için: Facebook.com/DisneyMobileGames! Free Fall ücretsizdir, ama bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir. Artık Google+ ile oyun ilerleyişinizi birçok Android cihazı üzerinde senkronize edebilirsiniz!

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın diğer kişiler ile bağlantı kurabileceğiniz sosyal medya bağlantıları, gerçek para gerektiren uygulama içi satın alımlar, sizi yeni içerikler gibi heyecan verici güncellemelerden haberdar eden anlık bildirimler ve Walt Disney Şirketlerine ve üçüncü taraflara ait reklamlar içerdiğini unutmayın

Frozen Frozen d

DOWNLOAD:

Frozen Free Fall  v2.5 Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın