Pazar , Eylül 27 2020

Fruit Ninja v2.2.4 Mod Hileli APK indir

Fruit Ninja v2.2.4 Mod Hileli APK indir

Fruit Ninja

Önce hiç olmadığı gibi Meyve Ninja Oyna! Biz hem yeni ve mevcut hayranları için taze yeni oyun ve karakter ekleyerek, yere kadar efsanevi orijinal dilimleme oyun yeniden ettik!

Lansmanından bu yana Meyve Ninja en büyük Buna ek olarak, tüm kesiciler ve Dojos artık oyun benzersiz bir etkiye sahiptir. On-meyve Büyük Dalga ister misiniz? Bulutlar Zıplayan bir meyve damla asla? Epik kombinasyonları için kasırga dönen? Mix ve tüm yetkileri ile dişli, deney maç ve sizin için neyin işe yaradığını bulmak!

Eylem katılmak Fruitasia şaşırtıcı dünyasına yeni karakterler. Makineyi dilimleme tüm-out bir acemi meyve boksörü gelen büyüdükçe Katsuro ve Mari oyun sırasında size rehberlik edecektir!

Dilim meyve, bomba dilim yok – bu size bağımlılık Fruit Ninja eylem ile başlamak için bilmeniz gereken tek şey! Oradan, yeteneklerinizi genişletmek için Klasik, Zen ve fan favori Arcade modu nüansları keşfetmek. Yüksek bir skor için Dilim, maksimum etki için powerups ve özel muz kullanmak, ve çok kesitli Nar deli gidin.

Meyve Ninja oynamak, böylece kılıç unsheath ve tüm başladı oyunda yeni neler görmek için daha iyi bir zaman var olmamıştı. Bu hala sadece bir başlangıç ​​- Herkes bize katılmak için biz sabırsızlanıyorum!

Free

DOWNLOAD:

Fruit Ninja v2.2.4 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın