Fruit Ninja v2.5.9.471383 Apk Hile Bonus Mod indir

0

Fruit Ninja v2.5.9.471383 Apk Hile Bonus Mod indir

Meyveleri kesin, bombaları atlatın – meyve dilimleyen orijinal meyve özlü oyununa bağımlı milyarlarca oyuncu katılmak için bilmeniz gereken tek şey, Meyve Ninjası!

Klasik modda olabildiğince çok sulu meyveyi kesmek, huzurlu Zen modunda dinlenmek veya dev tarayıcıları kesmek ve Arcade modundaki Freeze, Frenzy ve Double muzların yardımıyla yeni bir yüksek skoru vurmak için reflekslerinizi kullanın. Oynarken hissettiğiniz ne olursa olsun, üstünüze ulaşmanızı sağlayacak geniş bir bıçak ağzı ve dojos emrinizdedir. Hangisi favori iseniz, eğlenip eğleneceğinizden eminiz.

Meyve Ninja’nın yeni yeni güncellemeleri, şimdi daha fazla oyun yolu var demektir. Beş zorlu minigame ile meyve kesme becerilerini test edin veya Daily Challenge modunda bir fırtınayı kesin ve rakibinizi dilimlemek için ödüller kazanın. Mari, Katsuro ve Truffles gibi karakterlere karşı, özel mevsimlik Etkinlik modunda, ayrıca harika oyuncaklar ve dojoları ödül olarak kazanma şansınız olacak olana karşı savaşabilirsiniz. Her şeye rağmen giriş yaparak kendinize avantaj edin ve diğer oyun modlarında kullanabileceğiniz nadir bıçakları ve dojoları da içeren günlük ödüllerle ödüllendirin!

Etrafındaki en iyi ninja olduğunuzu kanıtlamak ister misiniz? Skor tablosunda yüksek puanlar kazanmak için arkadaşlarına karşı yarışın veya rekabet edin veya yerel çok oyunculu modumuzda bir iki oyalayın. Kardeşini, kızkardeşini, kuzeni kaparsın – herkes ve herkes oynayabilir!

Ne için bekliyorsun? Kılıcınızı açın ve Meyve Ninja – chop chop olan şaşkınlığı yaşayın!
ÖNEMLİ BİLDİRİM

Bu oyun isteğe bağlı olarak uygulama içi satın alımlar içeriyor. Bu özelliği, cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Mod:
– Mod Bonus

DOWNLOAD:

Fruit Ninja Free v2.5.9.471383 Mod Apk – DROPLOAD

Fruit Ninja Free v2.5.9.471383 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Fruit Ninja Free v2.5.9.471383 Mod Apk – RACATY LINK

Fruit Ninja Free v2.5.9.471383 Mod Apk – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya