Cumartesi , Eylül 26 2020

Gangstar City apk indir

Gangstar City apk indir

Your brother has been kidnapped and now you have to take out every thug that stands between you and him. Run your own district: Collect money from shops, throw giant house parties, attract gangsters, and guard your crib. Whip out every dirty trick and deadly weapon in your arsenal to take on tons of jobs and make a name for yourself in the L.A. underground. Rob banks, fight police, kidnap enemies and more. Expand your domination over 4 different districts, from sunny Santa Monica to the famous streets of Hollywood. In Gangstar City, you’ll become the king of L.A. or die trying!
—-
Visit our official site at http://www.gameloft.com
Follow us on Twitter at http://glft.co/GameloftonTwitter or like us on Facebook at http://facebook.com/Gameloft to get more info about all our upcoming titles.
Check out our videos and game trailers on http://www.youtube.com/Gameloft
Discover our blog at http://glft.co/Gameloft_Official_Blog for the inside scoop on everything Gameloft.

Certain apps allow you to purchase virtual items within the app and may contain third party advertisements that may redirect you to a third party site.

Terms of use : http://www.gameloft.com/conditions/

Kardeşin kaçırıldı ve şimdi size ve ona arasında duran her katil dışarı almak zorunda. Kendi bölge çalıştırın: dükkanlardan para toplayın, dev ev partileri atmak gangsterler çekmek ve beşik korumak. Iş ton almak ve LA yeraltı kendiniz için bir isim yapmak için cephanelik her kötü bir oyun ve ölümcül silah dışarı kırbaç. Rob bankalar, kavga polis, kaçırmaya düşmanları ve daha fazlası. Güneşli Santa Monica Hollywood ünlü sokaklara, 4 farklı ilçe üzerinde hakimiyet genişletin. Gangstar City, LA kralı olmak ya da çalışırken öleceğim!
—-
Http://www.gameloft.com adresindeki resmi sitesini ziyaret edin
Http://glft.co/GameloftonTwitter de Twitter’da bizi takip edin ya da tüm yaklaşan başlıkları hakkında daha fazla bilgi almak için http://facebook.com/Gameloft de Facebook’ta bizim gibi.
Http://www.youtube.com/Gameloft bizim video ve oyun römorklar kontrol
Her şey Gameloft üzerinde iç kepçe için http://glft.co/Gameloft_Official_Blog adresindeki blog keşfedin.

Bazı uygulamalar, uygulama içinde sanal ürünleri satın almak için izin ve üçüncü bir siteye yönlendirebilir üçüncü şahıs reklam içerebilir.

Kullanım Koşulları: http://www.gameloft.com/conditions/

Yenilikler

Bugs fixed

Ek bilgiler

Güncellendi : 26 Mart 2014
Boyut : 18M
Yükleme sayısı : 10.000.000 – 50.000.000
Mevcut Sürüm : 2.1.3
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Genç
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: TL4,29-TL84,99

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın