Cumartesi , Eylül 24 2022

Garfield’s Defense 2 v1.1.3 Para Mod Hileli APK indir

Garfield’s Defense 2 v1.1.3 Para Mod Hileli APK indir

Garfield's Defense 2 v1.1.3 Para Mod Hileli APK indir

Garfield artık multiplayer ile, geri döndü! Saçma uzaylı overlords karşı bu destansı mücadelede yağ tembel kedi katılın! Sadece Garfield Gıda Invaders tehditten dünyayı koruyabilirsiniz; bu kötü yabancılar, bu serinin ilk taksit onların yenilgi nazik sürmedi ve şimdi onlar tüm dünyayı hedef alıyorlar! Yani Garfield Savunma 2 başlar: Gıda Invaders Strike Back!

Başka bir uzaylı-koskocaman bir maceraya hazır olun – ÜCRETSİZ! Garfield Savunma 2: Gıda Invaders Strike Back Web prancer tarafından size getirilen, orijinal Garfield’ın Savunma arkasında insanlar, Garfield, Garfield adlı Diner, ve diğer üst puan Garfield oyunları besleyin.

Oynanış:
Garfield ve ilk müthiş oyunda Arbuckle ev kalanı tarafından ezilmiş aldıktan sonra, Gıda Invaders bizim küçük mavi gezegende intikam planı için geri çekildi. Uzaylılar Jon’un buzdolabı yakalamak, ve şimdi her yerde, her yiyecek devralmaya çizmek için planlarını terk etti. Bu karanlık zaman ve gezegenimizin kaderi pamuk ipliğine bağlı. Uzaylılar Paris … onun Kuzey Kutbu çekilmek hatta Noel Baba güvenli değil, New York alçalıyor!

Ama Gıda Invaders ilk bizim kahraman savunucuları aşmak gerekir: Garfield, Odie, ya Nermal olarak oynamayı tercih ve Wade ördek, koyun Lanolin, Orson domuz ve daha fazlası dahil olmak sevgili Garfield çizgi roman karakteri lejyon emrediyorum!

Dünyada üç muhteşem yerlerde Gıda Invaders karşı karikatürize savaşı sürdürmek için yeni beceriler ve yeni oyun mekaniği ile kendinizi kol! Garfield Savunma 2: Gıda Invaders Strike Back düz orijinal komik out eylem, kuşatma, kule, strateji ve renkli grafikleri ile savunma oyunları en iyi unsurları birleştirir.

Bu netice Yeni: yeni oyuncu-versus-oyuncu modunda pizza son dilim üzerinde bir savaş için arkadaşlarınıza meydan! Ayrıca: üç yeni yerler, yeni beceriler, yeni ürün, ve Liz, Jon’un kız arkadaşı! Tüm bu ve bir lezzetli ücretsiz bir oyun daha!

Özellikler:
– Garfield, Odie, ya Nermal gibi oynayın
– Kule savunma, kuşatma ve strateji mekaniğinin zorlu bir karışımı
– Düz Garfield çizgi roman dışında Şaşırtıcı grafikler,
– Hatta Noel Baba’nın atölyemiz New York, Paris 60 farklı düzeylerde yabancılar bozgun ve
– ABD Acres Garfield arkadaşlarının yardımı kaydedin
– Tuhaf özel hamle ile çeşitli gıda işgalcileri yere serip
– Elde ve Gıda Invaders geri etmenize yardımcı silah geniş bir dizi yükseltme
– Ordu yükseltme ve yabancı tehdidine karşı savunmasını geliştirmek
– PvP arkadaşlarınızla dışarı Savaş

unnamedase rt

DOWNLOAD:

Garfield’s Defense 2 v1.1.3 Para Mod Hileli APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın