Pazar , Eylül 25 2022

GAROU: MARK OF THE WOLVES v1.0 Hileli Apk Data indir

GAROU: MARK OF THE WOLVES v1.0 Hileli Apk Data indir

GAROU

OYUN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA

★ “Fatal Fury” Serisi’nin yeni nesil başlığı
SNK efsanevi serisinin bu son taksit Kaya Howard, “Efsanevi Kurt” Terry Bogard tarafından yetiştirildi Kazlar Howard ölümünden sonra halefi olan yeni bir kahramanı, ve kendi benzersiz arka plan hikayesi ile tüm yeni karizmatik karakterler bir dizi ağırlıyor ve hedefleri.

★ Tamamen yeniden tasarlanan oyun sistemi
“GAROU: KURTLAR MARK” “TOP SİSTEMİ”, karakterin lifebar üzerinde herhangi bir yerde ayarlamak ve benzersiz bir saldırı erişim sağlar ve önemli ölçüde karakterin isabet gücünü artırır edilebilir bir devrimci oyun tamirci ile dizi yeniler. Dahası, “SADECE SAVUNMA” mekanik oyuncuya ikramiye bir sürü sunuyor, son anda başarıyla bloklar onun düşman saldırıları. Son olarak, “KIRMA” özelliği etkileyici kombinasyonları ve hasar diğer özel özel hareketleri iptal sağlar.

★ Yeni karizmatik karakterler
Dizinin tarihsel kahraman “Terry Bogard” olarak, katılan tüm karakterler hariç “GAROU: KURTLAR MARK” yeni ve bazıları daha önceki taksit karakterleri ile bazı bağlantıları var.

★ Yeni bu cep noktasına benzersiz özellikleri
4 & 6 düğme tipi düzenleri, “SP” ve “FM” ek özel düğmeler kullanıcının sırasıyla Özel etkinleştirmek ve Umutsuzluk bir düğmeye dokunarak taşır izin verir. Ayrıca, bu sadık port “GAROU: KURTLAR MARK” size hayat çubuğunda kadar tüm oyun karakterleri mücadele tüm hamle ve iyi kombinasyonlar, bir “YAŞAM” modunu, tren hangi bir “UYGULAMA” modu, özellikleri sıfıra tüketir. Son olarak, “GAROU: KURTLAR MARK” de gelmiş geçmiş en iyi oyun deneyimi için “Bluetooth” oyun denetleyicileri ile uyumludur.

★ 2P Bluetooth işlevselliği aracılığıyla OYUN Versus
Akıllı telefonunuzun Bluetooth fonksiyonu ile yoğun ve destansı savaşlarda arkadaşlarınızı meydan!

WOLVES WOLVESd WOLVESdd WOLVESdds WOLVE

DOWNLOAD:

GAROU: MARK OF THE WOLVES v1.0 Hileli Apk Data indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın