Perşembe , Ekim 29 2020

Gemcrafter: Puzzle Journey v1.1.3 Mod Apk (Unlimited Coins) Android Hile

Gemcrafter: Puzzle Journey

Gemcrafter: Puzzle Journey v1.1.3 Mod Apk (Unlimited Coins) Android Hile

Sopalar ve taşlar kemiklerini kırabilir, ama onlar bir hazine bulmak yardımcı olabilir!

Tüm yeni bulmaca oyun Featuring: üç maç ve yeni zanaat oyun alanının etrafında taşlar hareket. Bulmaca çözmek ve benzersiz bir bulmaca çözme stratejisi oluşturmak için sihirli muska kullanın.

Onun yolculuğa Jim Kraftwerk katılın ve bulmaca çözme, değerli taşlar işçiliği, yaklaşık üç-of-a-tür uyumu için hazır olsun ve hazine avı eylem. Eğer gerçek bir Gemcrafter olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Gemcrafter, taze görünümlü büyük ve tamamen bağımlılık, yani ne bekliyorsunuz? Dört benzersiz yerlerde zihin-üfleme bulmaca düzeyleri onlarca Featuring: Bir yeti ile karlı zirveleri tırmanma ya da sevimli bir prenses ile Amazon orman dolaşım olsun, oyun saatlerce meşgul edecek.

Daha iyi mücevher işçiliği becerileri var nasıl görmek ya da oyun yoluyla birbirlerine avans yardım ve bulmaca çözmek için arkadaşlarınızı davet edin.

ÖZELLİKLER:

ALL-YENİ PUZZLE GAMEPLAY: bir tür 3 maç ve daha sonra kullanmak üzere yeni varyasyonlar tekne oyun alanının etrafında taşlar taşıyın.
Düzeyleri onlarca OYNAMAK İÇİN: dört benzersiz yerlerde 100 zihin-üfleme seviyeleri oyna, hazine avcılık yolculukta size rehberlik edecek oyun karakterleri karşılamak.
NADİR GEMS TOPLAR: oynamak gibi gizli hazine sandıkları açın ve koleksiyon taşlar bulmak. Eğer hepsini toplamak için ne alır var mı?
ARKADAŞLAR İLE OYUN: onlara meydan veya birbirlerine bulmaca çözmeye yardımcı olmak için oyuna Arkadaşlarınızı davet edin!

Bu oyun iyi oyun deneyimi için in-app alımları özellikleri, ama size cihaz ayarlarında bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz.

Gemcrafter: Puzzle Journey
Gemcrafter: Puzzle Journey
Gemcrafter: Puzzle Journey
Gemcrafter: Puzzle Journey
Gemcrafter: Puzzle Journey
Gemcrafter: Puzzle Journey

DOWNLOAD:

 Gemcrafter: Puzzle Journey v1.1.3 Mod Apk (Unlimited Coins) – USERSCLOUD

 Gemcrafter: Puzzle Journey v1.1.3 Mod Apk (Unlimited Coins) – DAİLYUPLOAD

 Gemcrafter: Puzzle Journey v1.1.3 Mod Apk (Unlimited Coins) – UPLOADED

Önerilen

Toca Hair Salon 4 Apk Mod

Toca Hair Salon 4 Apk Mod Toca Hair Salon 4 v1.7.0-play (Mod Apk) Toca Hair …

Bir cevap yazın