Pazar , Haziran 20 2021

Grand Theft Auto 5 Hile Yeni Versiyon Güncellendi

Grand Theft Auto 5 Hile Yeni Versiyon Güncellendi

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 5: Yetenek

Seçenekler:

Numpad 1: Sağlık

Numpad 2: Araç Sağlığı

Numpad 3: Para

Numpad 4: Aranıyor

Numpad 5: Yetenek

Numpad 6: Cephane

Numpad 7: Yeniden Yükle

Numpad 8: Düşme Yok

Numpad +: Float Up

Numpad -: Float Down

Yukarı Ok: Kuzey Taşı

Aşağı Ok: Güney Taşı

Sol Ok: Batıya Hareket Et

Sağ Ok: Doğu Taşı

F9: Teleport’a Hayalet

F11: Yol Noktasına Teleport

Numpad *: Teleport Koordinatları

Numpad 9: Hızlı İstatistikler

Notlar:

Kısayol Tuşları’nı geçici olarak devre dışı bırakmak isterseniz, eğiticinin Joystick sekmesini tıklatabileceğinizi unutmayın. Uçan bir araç veya benzeri bir şey kullanıyorsanız bunu yapmak isteyebilirsiniz ve Numpad, vb. Kullanırken kısayol tuşlarının çalışmasını istemeyebilirsiniz. Ayrıca, kısayol tuşlarını kendiniz başka bir şeye dönüştürebilirsiniz.

Numpad 1: Sağlık – açık ve çoğu şey sizi öldüremez.

Numpad 2: Araç Sağlığı – GELİŞTİRİLMİŞ. Bu seçenek, uçan araçlar (bir noktaya) dahil çoğu araçta çalışır. Bunu açınız ve araç herhangi bir zarara karşı dayanıklıdır. Ayrıca, araç hasarı SHOWN, asgari çarpma tehlikesi olan araçlara yerleştirilmiş, sadece biraz hafif kazıma ve kozmetik etiketler ile minimaldir. Uçan araçlar için, daha az çarpma vb. Ile binalara, toprağa vb. Çarpabileceğinizi göreceksiniz. Rotary bıçaklar ve propantörler hala hasar görebilir, ancak çoğu zaman oyundaki araçlar buna zarar vermez.

Numpad 3: Para – Parayı değiştirmek için tuşuna basın. İstediğiniz miktarı almak için birkaç kez basmanız gerekebilir. Eğitmen üzerindeki seçeneği tıklayarak tohum değerini değiştirebilirsiniz.

Numpad 4: Wanted – Aranıyor durumunu sıfırlamak için açma ve kapatma. Bununla birlikte, polise kadar yürüyebilir ve boş yere ateş edebilirsiniz. Gerekmediğinde kapat.

Numpad 5: Yetenek – bunu aç ve antrenör, yetenek çubuğunu boşa harcamayı dener.

Numpad 6: Cephane – bunu değiştir ve eğitmen, cephaneliğin yanı sıra el bombalarını ve diğer atılabilirleri maksimum değerde tutmaya çalışacak.

Numpad 7: Hayır Yeniden Yükle – bunu değiştir ve çoğu silahın yeniden yüklenmesi gerekmeyecek.

Numpad 8: Düşme Yok – oyundaki ALMOST TÜM HASARLARı önlemek için bunu açınız. Bu en iyi teleporting ve hayalet hareket seçenekleri kullanırken kullanılır. Bu, büyük düşmelerden ölmenizi ve NPC’yi koruyacak ve insanları ölmekten koruyacaktır.

Numpad +: Float Up – Bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet versiyonunu belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

Numpad -: Float Down – Bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet şeklini, belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

Yukarı Ok: Kuzeyi Taşı – bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet şeklini, belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

Aşağı Ok: Güneye Taşı – bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet versiyonunu belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

Sol Ok: Batıyı Taşı – bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet versiyonunu belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

Sağ Ok: Doğu Taşı – bu, hayalet modunu etkinleştirir ve kamerayı ve muhtemelen karakterinizin hayalet şeklini, belirtilen yönde iter. Gerçekten bu konumda değilsiniz, ancak gerçek karakterinizi hayalet konumuna ışınlamak için aşağıdaki Teleport Ghost seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlıca hareket etmek ve haritada normal olarak erişilemeyen yerlere erişmek için bunu kullanın.

F9: Teleport Ghost’a – hayaletinizi bir yere taşıdığınızda, karakteri bu konuma taşımak için bunu kullanın. Normal hareket tuşları ile normal olarak hareket ederseniz,

İNDİR:

Grand Theft Auto 5 Hile Yeni Versiyon Güncellendi İNDİR

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın