Grey Goo Hile Botu indir

0

Grey Goo Hile Botu indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: Sınırsız Nüfus

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Kaynaklar

Numpad 2: Sınırsız Nüfus

Numpad 3: Godmode Takım 1

Numpad 4: Godmode Team 2

Numpad 5: Goo Kaynağı

Numpad 6: Sınırsız Missles / Bombs

Numpad 7: Anlık Binalar

Numpad 8: Anında Birimler

Numpad 9: AI Kaynakları Freeze

Numpad 0: Düşük Anne Goo

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Kaynaklar – bunu açık konuma getirin ve kaynaklarınız yüksek kilitli kalır.

Numpad 2: Sınırsız Nüfus – bunu değiştirin ve sınırsız nüfusa sahip olabilirsiniz.

Numpad 3: Godmode Team 1 – bunu değiştirin ve takım 1 (genellikle kampanyadaki oyuncu) birimleri öldürülemez.

Numpad 4: Godmode Team 2 – bunu açın ve takım 2 (genellikle kampanyadaki AI) birimleri öldürülemez.

Numpad 5: Goo Kaynağı – bu seçeneğin üç ayarı var. Büyük Goo ana sağlığı / kaynağı için geçiş yapın. Goo ana Kaynağı / sağlığını maksimum değerin biraz altına düşürmek için tekrar basın. Goo Kaynağı seçeneğini kapatmak için tekrar basın.

Goo Anneleri benzersizdir ve oyunun programlandığı şekilde, Goo Anne’nin Goo Kaynağını / Sağlığını etkileyecek bir şey yapmanız gerekir; oyunda sizin sahip olduğunuz miktarı ‘tanımanız’ sağlanır. Bir şey inşa etmenize izin vermiyorsa, Goo Ana (lar) ı idare etmenin en iyi yolu, seçeneği ikinci ayara birkaç saniye geçirip sonra da kapatmaktır. Sonra, Goo Anasını bir Kaynak noktasına götürün ve birkaç kaynak toplamasına izin verin. Anne Goo’nun kaynak toplamasını ve Sağlık düzeyini yükseltmesini sağlamak için GODMODE’yi geçici olarak kapatmanız gerekebilir. Anne Goo kapatıldıktan sonra Goo Kaynağı seçeneğini tekrar açarak Goo’yu çok yüksek bir kaynağa tutacak ilk yerleşime dönüştürebilir ve istediğiniz yere kurabilirsiniz. Enemy Anne Goo’yu yenmeyi denediğinizde bu seçeneği KAPALI duruma getirmeniz gerekecek.

Numpad 6: Sınırsız Missles / Bombs – Bazı birimlerin, yeniden yüklemek zorunda olduklarından veya bombardıman yapmak için tabana geri dönmek zorunda olduklarından daha az mermi ya da bomba var. Bu onların tükenmesini önleyecektir.

Numpad 7: Anlık Binalar – bunu açınız ve çoğu bina çok hızlı bir şekilde tamamlanacak. AI kullanımını önlemek için gerekmedikçe bırakın.

Numpad 8: Anında Birimler – bunu açıp kapatın ve çoğu birim çok hızlı tamamlanır. AI kullanımını önlemek için gerekmedikçe bırakın.

Numpad 9: Freeze AI Resources – Bu seçeneği değiştirin; Goo Faction olmamış herhangi bir insan olmayan AI, sıfır kaynağa sahip olacak ve genişlemeye devam edemeyecektir.

Numpad 0: Düşük Anne Goo – bunu açık konuma getirin ve bir Kaynak noktası üzerine konuşlandırılan herhangi bir ana GOO anında 1 sağlıklı kalacaktır. Goo hizip kullanıyorsanız, bu da Mother Goo ile oluşur, bu yüzden bunu aklınızda tutun.

DOWNLOAD:

Grey Goo Hile Botu indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya