Perşembe , Ekim 6 2022

Grudgeball – Regular Show v1.0.2 Hileli APK indir

Grudgeball – Regular Show v1.0.2 Hileli APK indir

Grudgeball - Regular Show v1.0.2 Hileli APK indir

Yakartop v1.0.2 

Geleceğin en sıradışı sporunun patlayıcı aksiyonuna dal. Yakartop: Kaosfer’e Giriş’te Mordecai, Rigby ve Sürekli Dizi tayfasının geri kalanına katıl!

SIRADIŞI GELECEK SPORLARI
Uzak gelecekte ileri seviye Yakartop, dünyanın en popüler ve tehlikeli sporudur. Takımını seç ve üstünlük savaşında rakiplerine karşı 3’e 3 yarış. Fırlat,blok yap, karşı saldırı yap ve süper hareketlerle en iyisi olmak için yarış.

KAOSFER’İ FETHET
Kaosfer’in gizemlerini ortaya çıkarma ve Pops’ı kurtarma maceranda bölüm bölüm ilerle. Hız duvarları, sekme bariyerleri, çoklu bombardıman, boyut portalları ve oyun deneyimini tamamen değiştirecek daha nice arena modunu keşfet.

GÜÇ MAKSİMUMDA
Her karakterin savaşın gidişatını değiştirebilecek özel bir süper hareketi ve takım lideri yaptığın takdirde özel bir takım gücü vardır. Topa; ateş topu, bomba top, zehirli top ve daha nice ekstra beceriler katan güçlendiricileri topla. Takımını hız artırıcılar, zırh ve şifa gibi güçlendiricilerle geliştir.

ÇOK OYUNCULU KARGAŞA
Kaosfer’de kendi tek oyunculu modunda mücadele et ya da bir arkadaşına meydan okuyup aynı cihazda çok oyunculu oyna. İki oyuncu kendi takımlarını seçip kimin en iyi Yakartop şampiyonu olduğunu görmek için aynı cihazda yarışabilir.

YAKARTOP: KAOSFER’E GİRİŞ’e katılmak için yeterince sıradışı mısın?

ss sss

DOWNLOAD:

Grudgeball – Regular Show v1.0.2 Hileli APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

2 Yorumlar

  1. en güncel android oyun hileleri hepsi zide var hepside hileli aapk mod olarak elinize yüreginize saglık…

Bir cevap yazın