Salı , Ocak 26 2021

Gta 5 Oyun Hileleri 20 Mayıs 2017 – 2016 McLaren MP4-X indir

Gta 5 Oyun Hileleri 20 Mayıs 2017 – 2016 McLaren MP4-X indir

Diğerleri gibi bir konsept otomobil, bu McLaren MP4-X, motor sporlarının geleceğine bir bakış. Dünyadaki en ileri teknolojiye sahip avant-garde teknolojik çözümleri kullanarak, uzak bir gelecekte var olabilecek bir yarış arabasıdır. Nasıl? MP4-X’e uygulanan teknoloji gerçektir ve bazı unsurlar kavramın en erken safhasında olabilse de, McLaren Applied Technologies (McLaren Automotive’in kardeş şirketi) bu tür gelişmelerin ön saflarında yer almaktadır.

McLaren Teknoloji Grubu’nun Grup Markası Direktörü John Allert, “Fütüristik McLaren MP4-X konsept yarış otomobili ile geleceğe bakmak ve mümkün olan sanatları hayal etmek istedik” diyor John Allert. Sürücü güvenliğini artırmak için kapalı kokpitler ve hibrid güç teknolojileri gibi, hızla, heyecanla ve performansla – sporun ortaya çıkmakta olan anlatılarıyla Formula 1’in önemli bileşenlerini bir araya getirdik. Formula 1 ™ nihai gladyatör spordur ve öngördüğümüz gelecek, hayranları başka hiçbir sporu beğenmeyen, yüksek teknoloji ürünü, yüksek performanslı bir vitrin olacak. ”

MP4-X, nihai aero performansı arayışı içinde görsel olarak çarpıcı ancak değişikliklerin en belirgin olduğu cildin altında: alternatif güç kaynaklarını kullanmak için tasarlandı; Şasi değişik aerodinamik taleplere uyum sağlamak için şekil değiştirir; Ve bir arıza veya bir sorun durumunda iletişim kurabilir.

McLaren MP4-X gibi gelecekteki Grand Prix otomobilleri gelecekteki yol teknolojilerinin gelişimine öncülük edecek ve yenilikçi bulguların akışı da öbür yönde ilerleyerek yolda öğrendikleri dersleri yarış pistine aktaracak. İşte McLaren MP4-X’in kalbindeki teknolojiyi ortaya çıkarıyoruz …

İNDİR:

Gta 5 Oyun Hileleri 20 Mayıs 2017 – 2016 McLaren MP4-X indir

Önerilen

Gta5 İçin Galatasaray T-sört Modunu indir

Gta5 İçin Galatasaray T-sört Modunu indir 1. Açık OpenIV 2. git GTA V / x64v.rpf …

Bir cevap yazın