Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 APK hileli Mod Skill Versiyonu indir

0

Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 APK hileli Mod Skill Versiyonu indir

macera ve tehlike dolu. Burada, zafer ve tanınmanın bir yolunu bulacaksınız. Karakterinizi donatın ve becerilerinizi geliştirin, kılıç oynamayı ve sihir uygulayarak.

Tabletler ve akıllı telefonlar için gerçek, ücretsiz, fantezi tarzı bir eylem RPG oyunu. Guild of Heroes oyunu, basit ve kullanışlı oyunuyla diğer oyunlardan farklı. Kendiniz kontrol edin!

• Savaşın sıcaklığına doğru atlayın. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, oyun etrafında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Ancak gerçek bir kahraman olmak istiyorsanız, çok çalışmanız gerekecek.

◆ Geniş ve renkli bir dünyayı keşfedin. Sayısız sır saklayan benzersiz yerlerde epik bir yolculuğa çıkın. Geniş ovalar, kalın ormanlar ve ölçülemeyen derin mağaralar ile zindanların arasından geçeceksiniz.

◆ Düşmanlarınızı ezin. Her birinin kendine has davranışları ve becerileri olacak. Zayıf noktalarını bulun ve sizi yenmek için şansları bırakın.

◆ Muhteşem patronları yen. Bu çocuklar neredeyse yenilmez olmak için evrilmiştir. Sadece kendi Karanlık Lordlarından korkuyorlar. Benzersiz antik eserler elde etmek için onları öldürün.

◆ Karakterinizi donatın. Kendi zırhınızı ve silah setinizi yüzlerce parçadan toplayın.

◆ Yeni büyüler öğrenin, onları büyütün ve savaşta kullanın. Bu dünyada, tüm unsurlar büyüyle kontrol edilebilir. Harness onları, ve hatta en karanlık güçler gücünüzü verecektir.

Omuz omuza arkadaşlarınızla savaşın. En şiddetli ve en kısır düşmanları yenmeye her zaman yardım ederler. Kendi savaşçı takımınızı bir araya getirin ve heyecan verici zorluklara hazır olun.

• Oyun boyunca ilerlediğinizde karakter sınıfınızı değiştirin. Mevcut üç sınıfdan birini seçin: savaşçı, okçu veya mage. Oyunu tekrar oynamak zorunda kalmadan istediğiniz zaman değiştirin.

Mod:
No Skill Cooldown

DOWNLOAD:

Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 (Mod) – DROPLOAD

Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 (Mod) – RACATY LINK

Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 (Mod) – ZIPPYSHARE

Guild of Heroes – fantasy RPG Apk v1.48.13 (Mod) – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya