Pazartesi , Mart 8 2021

Güncel Hile 28.10.17 – Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 APK MOD Hile

[ad_1]

Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 APK MOD Hile

Dinamik savaşlar: Hareket edin, yürüyün ve kapak kullanın. Ayakta durmak hala arkada bıçaklanmaya neden olabilir.
• Çeşitli silahlar: ister otomatik tüfeklerle, isterse parçalara düşmanları uçuran yakın menzilli av tüfekleriyle dolu iseniz, sizi korusun!
• Patlayıcı eğlenceler: kalbinizin vuruşunu bırakacak ücretsiz mobil atışlar! Hazırlan askerler!

Asker!
Aksiyon dolu savaştan bir adım uzaktasınız! El bombaları her tarafınızda patlarken ağır ateş altında tutun ve düşmanları silah altına alabilir misin? Böyle eğlencelerle başa çıkabilir misin ?! O halde oyuna hoş geldiniz!

Yine de normal bir ordu değil. Kimse size ne yapacağını veya nereden ateş edileceğini söyleyemez. Kendi kararlarınızı vermeli ve kendi savaşlarını seçmelisin. Diğer askerlerle bir araya gelin, rakipleri öldürmeye ve savaş alanına hakim ol. Kurşun her yönde püskürtülür, ya da başınızı doğrudan doğruya hedeflemek için zaman ayırarak rakibinizi güvenli bir mesafede vurmaya çalışın. Her zaman senin çağrın. Şimdi, bu savaşlar savaşmaz! Zırhına girin, hazırlanın ve bir BOOM yapmaya başlayın! Çifte!
Guns of Boom, göz kamaştırıcı 3B grafik ve kan kaynar oyun içeren, çok oyunculu bir shooter oyuncusu. Kedinizin kontrolleri öğrenmesi o kadar basit ki, ancak beceri sınırı bile sertleştirilmiş FPS gazileri ter kestirmek için yeterince yüksek. Çeşitli ölümcül silahlardan, aynı zamanda parmak el bombalarından ve med takımlarından yararlanan çeşitli haritalar üzerinde çevrimiçi PvP savaşları düzenleyin. Kanepeden ayrılmadan nihai rekabetçi gerginliği yaşayın!

Mod :
– No recoil
– Instant reload

DOWNLOAD:

Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 Mod Apk – Racaty LINK

Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 Mod Apk – DRIVE LINK

Guns of Boom – Online Shooter v2.7.1 Mod Apk – DROPLOAD

[ad_2]

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın