Cuma , Mayıs 20 2022

Head Football LaLiga 2021 – Skills Soccer Games v7.0.5 APK MOD Hile

Head Football LaLiga 2021 – Skills Soccer Games v7.0.5 APK MOD Hile

Farklı futbol oyun modlarını deneyin ve daha önce hiç olmadığı kadar eğlenin

🏆 BÖLÜMLER: Oyunda üç kategori arasından seçim yapın: Bronz, Gümüş ve Altın. Altın kategorisine ulaşmak ve sıralamadaki diğer oyuncuları yenmek için maçları kazanın.

🏆 ÖZEL ETKİNLİKLER: Bu etkinlikler geçicidir ve sezonun en önemli maçlarına bağlı olarak yalnızca belirli bir saat boyunca devam edebilirsiniz: ElClásico, ElDerbi de Madrid, El Gran Derbi de Sevilla, vb.

🏆 DOSTU: İstediğiniz herhangi bir takıma karşı bir dostluk maçı oynayın! Herhangi bir sporda eğitim, Head Football La Liga’da da başarı için anahtardır!

🏆 LİG: Kaçırılmaması gereken oyun modu. Tüm takımları üstlenin ve masanın en üstünde yer almak için her oyundan puan kazanın.

🏆 KUPASI: Şampiyonların hatırlandığı Kupayı oynayın! Tüm turlarda tarihe geç ve Final Kupası’nda oynamanın tadını çıkar!

🏆 MÜCADELE: Futbol maçları oynayın ve ekstra para kazanmak için zorlukların üstesinden gelin: Power Up kullanmadan kazanın, 7’den fazla gol atın, sadece ayağınızla gol atın, sprint kullanmadan kazanın…

Sadece en iyi oyuncular bu futbol mücadelesiyle yüzleşebilir! Çevrimdışı oyunda tüm rakiplerinizden daha hızlı zıplayarak, topa vurarak, kafa atarak ve koşarak top becerilerinizi gösterin ve futbol oyunlarında hayatta kalmaya çalışın. Her oyunda harika goller atın ve tüm kupaları, ligleri ve turnuvaları kazanın.

MOD:
1. Unlimited Gold
2. Unlimited Money (visual but you can get it exchange with gold)

Install Steps:
1. Remove playstore version
2. Install mod APK
3. Enjoy

DOWNLOAD:

Head Football LaLiga 2021 – Skills Soccer Games v7.0.5 (Mod Apk) – FILE LINK

Head Football LaLiga 2021 – Skills Soccer Games v7.0.5 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Önerilen

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk Mod Hile Demolition Derby 2 v1.3.64 (Mod Apk Money) Dünyanın …

Bir cevap yazın