Pazar , Eylül 20 2020

HellFire The Summoning v4.1 Mod Hileli APK indir

HellFire The Summoning v4.1 Mod Hileli APK indir

Summoning

Sadece cehennemin kapıları kapatabilirsiniz …

Uğursuz yaratıklar bizim bir zamanlar huzurlu topraklara zarar getiren, bizim bölge ve onların arasındaki Gate kilidini açmak için bir yol bulduk. Sizin gibi Gate Hunters bu boyutlu uçurumları yok, ve çok geç olmadan HellFire güçleri dışında mühür.
Başarılı olmak için Cehennemden ordularını karşı komut ejderha, ölümcül hayvanlar, ve diğer efsanevi yaratıklar Ateş, Su, Ölüm ve Dünya’nın temel güçler koşum gerekir.

Bir GÖRSEL GÖZLÜK
Çağırmak ve geniş, 3 boyutlu dünyalar hacimleri keşfetmek, güzel hale yaratıklar yüzlerce gelişmeye. HellFire hiç Android yayımlanan en görsel muhteşem oyunlardan biridir.

BASİT, HENÜZ ZORLU GAMEPLAY
Ana kadar ve eğlenceli almak kolay. Yenilikçi fiske kontrolleri yaratıklar sahip güçlerle kendi becerilerini birleştirir.

UNLOCK BECERİ YÜZLERCE
Savaşta size yardım etmek için tüm becerileri malikanesi ile yaratıklar çağırmak, göklerden yağmur ateş, zehir ile düşmanları vermek, ve daha fazlası!

Bir MASSIVELY MULTIPLAYER DÜNYA KEŞFEDİN
Tamamlamak için 600 üzerinden bölümleri ile, HellFire cihazınıza dinamik oyun saat getiriyor. Devam eden canlı etkinlikleri, yeni özellikler ve indirilebilir içerik yeni sorunlar uzakta hiç sadece birkaç musluklar olduğu anlamına.
Dünyanın bir kahramana ihtiyacı var, hazır mısın?

Summonings

DOWNLOAD:

HellFire The Summoning v4.1 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın