Perşembe , Ekim 22 2020

Hello, Mr.Rich v1.1.8 Моd Apk Hile Android Oyun indir

Hello, Mr.Rich

Hello, Mr.Rich v1.1.8 Моd Apk Hile Android Oyun indir Köşeyi dönme hayalleriyle zengin bir mahalleye yerleştin. Pazarda ve komşularına satabileceğin çeşitli ürünler üretmek için yeni çiftlikler ve üretim binaları oluştur. Dünyanın en zengin insanı olmaya çalış!

▶Üretim
Yeni araziler edin ve favori ürününü seç. Yeni üretim binaları oluşturduğunda işçiler üretime derhal başlar. Dokunarak inşaatın ve üretimin hız kazanmasına yardımcı olabilirsin.

▶Yerel Müşteriler
Mahallenin yerlileri alışverişe çıkmayı sever. Dolayısıyla mağazana her zaman uğrayacaklardır. Müşteriler kendi fiyatlarını teklif eder. Ürünlerini en yüksek teklifi verene satarak daha yüksek kar elde edebilirsin. Ancak herkes dost canlısı bir komşu olmayabilir. Bazı ziyaretçiler sana kötü haberler getirecek. Bazı müşteriler de ortamın havasını değiştireceğinden gözünü dört açmalısın.

▶Kazanımlar
Kazanımlar, oyundaki etkinliklerini kaydeder. Yeni bir kazanım tamamladığınızda ödül alırsın. Tüm kazanımları elde etmeye çalış!

▶Sıralama
Şu ana kadar milyoner oldun mu? Belki de bir milyarder? İstikrarlı bir şekilde varlıklarını artırırsan ligde yükselerek daha büyük ödüllere sahip olursun. Dünyanın en zengin insanı olabileceğini düşünüyor musun? Arkadaşlarınla rekabet ederek iş konusundaki içgüdülerini harekete geçir.

※ Oyun hakkında temel bilgiler
Hello, Mr. Rich, 16 farklı dilde mevcuttur. Oyun, ağ bağlantısı olmadan oynanabilir (Arkadaşlar, Sıralamalar vb. gibi belirli çevrimiçi özellikler hariç)

Oyun ücretsiz bir şekilde keyifle oynanabilir ancak bazı öğeler gerçek parayla elde edilebilir. Buna ek olarak oyunda ücretsiz öğelere sahip olma olanağı tanıyan reklamlar bulunur.

*Müşteri destek merkezi: support@mogloogames.com (yalnızca Korece ve İngilizce)

Hello, Mr.Rich
Hello, Mr.Rich
Hello, Mr.Rich
Hello, Mr.Rich
Hello, Mr.Rich
Hello, Mr.Rich

DOWNLOAD:

Hello, Mr.Rich v1.1.8 Моd Apk (Max Assets/Cash/Gems) – PCLOUD

Önerilen

Toca Hair Salon 4 Apk Mod

Toca Hair Salon 4 Apk Mod Toca Hair Salon 4 v1.7.0-play (Mod Apk) Toca Hair …

Bir cevap yazın