Cuma , Ekim 2 2020

Hero Mages v1.8.70

Hero Mages v1.8.70

Hero Mages (обновлено v 1.8.70)

Multiplayer: Çapraz platform, gerçek zamanlı ve asenkron sıra tabanlı çok oyunculu desteklenir! Tüm ekip için ücretsiz oynayın, ve web, Android, iOS ve üzerinden tüm dünyadan gelen oyun başına kadar 8 oyuncu veya bilgisayar rakiplere ile işbirliği oyunlar!
Papillion erken karakterleri nasıl bu basit ama zorlayıcı bir oyun oynamak için size öğretmek gibi> Altı öğretici kampanya misyonları fantezi RPG mizah duygusu eğlendirmek
> Aşırı 80 farklı büyü ve özellikler yaratıcı stratejiler ve yoğun, iklim mücadeleler için sonsuz fırsatlar sunuyoruz
Çevrimdışı ve çok oyunculu savaş partisini kurmak için> 6 benzersiz oynanabilir karakter sınıfları (Büyücü, Fighter Mage, Warrior Paladin, Rogue, & Bard)
> Senin oynanabilir karakter liste genişletin ve In-App satın alma yoluyla özel seviyelerini oluşturmak
> Herhangi bir ekranda oynayın! Kahraman Mages otomatik Sony çift ekran tablet dahil olmak üzere telefon, tablet veya bilgisayar penceresinin ekranı doldurmak için adapte olacak!
> Sağlam çok oyunculu istatistik izleme ve afişlerinizin
> Yeniden katılma Canlı Oyunları – canlı maç spectate veya bağlantı kaybederseniz bir oyun yeniden katılmak

*** SILVER EDITION VS ALTIN ​​***

Kahraman Mages Gümüş öğretici kampanya ve multiplayer içeren bir ÜCRETSİZ uygulama. 2,99 $ için, Gold Edition iki çevrimdışı tek oyuncu modu çatışmada ekler:
> Hızlı Savaşı – Bilgisayara karşı rasgele oluşturulmuş bir savaşta oyuncu çukurlar.
> Özel Savaş – Bilgisayara karşı özel savaş senaryoları oluşturmak için olanak sağlar

*** GENİŞLEYEBİLİR İÇERİK ***

Kahraman Mages In-App satın alma ile genişletilebilir. Eğer vefa gerek kalmadan (PC dahil) tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz böylece Genişleme içerik çok oyunculu hesabınıza bağlıdır. Eğer ilk kez çok oyunculu hesabınıza giriş yaptıktan sonra Genişleme karakterleri tek oyuncu çalışacaktır. harita editörü ve özel düzeyleri şu anda sadece multiplayer kullanılabilir.

*** Düşüncelerinizi paylaşın ***

Ben bu oyunu gelişen benim bağlılık konusunda ciddi ve ben kalbine tüm oyuncu geribildirim almak. Eğer oyun ile herhangi bir sorun varsa, bir olumsuz eleştiri (ben genellikle ciddi bir saat içinde cevap) yazmadan önce benimle irtibata geçiniz. Sizin olumlu yorumlar ve teşvik kaliteli içerik üretmeye devam etmek beni motive eder ne. Beni ne söyleyeceklerini duymak bakalım!

*** HAKKINDA D20STUDIOS VE YARATAN ROSS PRZYBYLSKI ***

D20Studios tek kişilik bir ekip: sadece benim, Ross! Ben tahsil kart oyunları Magic gibi (Ccgs) Gathering en iyi unsurları bir araya getirmek isteyen tutkulu bir indie geliştirici duyuyorum, Warhammer ve Warhammer 40k ve Kahraman Quest, Dungeons and Dragons gibi rol yapma oyunları (RPG), ve benzeri masaüstü savaş oyunları Final Fantasy Tactics.

Mages

DOWNLOAD:

Hero Mages v1.8.70 İNDİR

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın