Pazartesi , Ekim 26 2020

Hugo Troll Race 2 Apk v1.5.0 Mod Hile indir

Hugo Troll Race 2

Hugo Troll Race 2 Apk v1.5.0 Mod Hile indir Nesiller boyu oyuncuları ekranlara yapıştıran hit sonsuz koşu oyununun ardılını oyna! Hugo Troll Race 2, oyunun aslında sevdiğin her şeye ek olarak pek çok yeni eğlenceli özellik, harika görseller ve bolca sürprizi sunuyor! Pek çok yeni içerikten bahsetmiş miydik?

Sila ve dalkavuklarına karşı savaşında Hugo’ya katıl ve en iyi yük araba sürme becerilerini göstererek mümkün olduğunca fazla altın topla! Karanlık madenlerde gezin, trenlerden sakın, takviyeleri kullan ve onun Kötülüğüne karşı elinden geleni ardına koyma.

TEKE TEK SAVAŞ

Hugo’nun ezeli düşmanı Sila ile yalnızca eşsiz becerilerin onu yenebileceği doğrudan bir savaşta karşılaş! Günlük Görevlerde inanılmaz ödüller kazan ancak bütün altınları tek bir yere harcama!

HUGOLİNA İLE OYNA

Hugo ile oynamaya bir ara mı vermek istedin? Bunu elbette yapabilirsin! Hugolina yük arabasına binip eğlenceye katılmaya istekli. Onun için satın alabileceğin pek çok kıyafet bile var.

YENİ YÜK ARABALARI

Beğendiğin tüm klasik yük arabalarıyla birlikte yeni maden dostu araçlar raylarda sürmeni bekliyor. En çok hangilerini sevdin?

YENİ DİNAMİK ÇEVRELER

Oyuna dal ve sanki aksiyonun bir parçasıymışsın gibi hisset. Ama dikkatli ol: güzel lav dikitlerinin veya kızgın lav çeşmelerinin dikkatini dağıtmasına izin verme!
Maden arabalarından sakın, düşen veya yukarıya doğru patlayan dikitlerden, hızlı trenlerden, çamur tümseklerinden ve elbette Kroko ordularından kaçın!

ARKADAŞLARINA KARŞI REKABET ET

Skorun ne olacak? Liderlik Panosunda en yüksek skorları alarak benzersiz yeteneklerini tüm arkadaşlarına göster!

PEK ÇOK YENİ TOPLANABİLİR ÖĞE

Bir şeyler toplamak ilgi alanın değilse gerçek bir Trol değilsin! Toplanacak pek çok heyecan verici (ve parlak!) öğe ekledik. Yeni yük arabaları ve kıyafetleri toplayarak Hugo ve Hugolina’nın sürerken tarzını eksik etme! Ayrıca Sila’ya karşı savaşında satın alıp konuşlandırabileceğin etkileyici bir dizi yükseltme var!

Hugo Troll Race 2
Hugo Troll Race 2
Hugo Troll Race 2
Hugo Troll Race 2
Hugo Troll Race 2
Hugo Troll Race 2

DOWNLOAD:

Hugo Troll Race 2 Apk v1.5.0 Моd (Infinite Coins) – userscloud

Hugo Troll Race 2 Apk v1.5.0 Моd (Infinite Coins) – uploaded

Önerilen

Toca Hair Salon 4 Apk Mod

Toca Hair Salon 4 Apk Mod Toca Hair Salon 4 v1.7.0-play (Mod Apk) Toca Hair …

Bir cevap yazın