Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 APK Hile Mod indir

0

Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 APK Hile Mod indir

Gerçek ortaçağ kalesinin efendisi ve ustası olun! Yeni konuları kabul edin, onları görevlerine atayın, bay ve bayanlarınızı eğitin ve koruyun! Kalenizi kurarken ve geliştirirken rakiplerinize ve fizik yasalarınıza meydan okuyun!

Pudgy warrior’lar parlayan zırhlarında harika görünüyorlar! Birliklerinizi besleyin ve eğitin, Mighty Brainpan’ın Grav ordularını ezip korkunç OM-NOM’un barınağını bulup, Abyss’i koyacaklar

Bütün gün yazmanlarınız tüylerle başlarını çiziyor, hazine memurları zeminde paralar dökülüyor ve demirci, refah uğruna ayakları yere damla vuruyor! Gerçek uzmanları hazırlayın, zengin ve etkileyici olun! Bir randevu odası kurun ve çocuklarınız olun!

Komut verin lordum! İşte oyunda alabileceğiniz bazı fırsatlar:

– Hikaye odaklı kampanya. Yüzlerce görevde, kahramanlar ork, dev, iskelet ve hatta ejderhalarla savaşıyor! Savaş sihirli, soğuk çelik ve kurnaz strateji – son araçlarını haklı gösterir!
– Kale inşaatı. Kalabalığın için yeni odalar oluştur ve mevcut odaları yükselt. Bir rüya kale oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey var! Şimdi inşaata başlayın!
– Köylüler geliştirmek. Konularınızdan her biri yeni beceriler öğrenebilir ve herhangi bir ekipman giyebilir. Harika savaşçıları ve yazarları eğitin … ve sonra onları birbirleriyle değiştirin!
– Multiplayer. Ortaçağa girin! Hoşlanmadığınız birinin kalesini yakıp yağmalısınız … Ve hepsinden hoşlanmıyorsunuz, değil mi?

Şu anda üzerinde çalışıyoruz:
– Klanlar: Heyecan verici bir kooperatif oyununa katılın! Diğer oyuncularla birlikte klanlar oluşturun, sohbet etmek, krallık geliştirmek, şampiyonlarınızı eğitmek, toprakları ele geçirmek ve diğer krallıklara egemen olmak.
– Portallar ve labirentler: değerli ödüller eşsiz göğüsler kazanmak için daha da fazla seçenek. Yeni düşmanlar, yeni patronlar ve yeni topraklar!
– Kervanlar: Eğer savaştan bıkarsanız, işinize başlayın!
– Hikaye kampanyasının uzantısı: evrensel kötülüğe karşı baş düşmana ve zafer kazanmaya!
– Koleksiyonlar ve benzersiz kahramanlar
– Günlük giriş bonusu
– Oyunun görsel öğelerinin iyileştirilmesi
– Oyun sürecinin optimizasyonu ve dengesi
– Performans iyileştirmeleri
Bunların hepsi ve diğer pek çok yenilik gelecek güncellemelerde sizi bekliyor!

DOWNLOAD:

Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 Mod Apk (Always Win) – RACATY LINK

Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 Mod Apk (Always Win) – DROPLOAD

Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 Mod Apk (Always Win) – ZIPPYSHARE

Hustle Castle: Fantasy Kingdom v1.0.2 Mod Apk (Always Win) – DRIVE LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya