Ice Age: Hailstorm Apk v1.0.105 Mod Hile indir

0
Ice Age: Hailstorm

Ice Age: Hailstorm Apk v1.0.105 Mod Hile indir

 

Bir BUZ DEVRİ maç-3 bulmaca renkli yeni karakterler bir dizi ek olarak, Sid, Manny, Diego ve Scrat ile macera yanı sıra ek sıfırın altındaki kahramanlar yola çıktık. ÇARPIŞMA DERS: Eğer önümüzdeki yaz blockbuster, BUZ DEVRİ dahil tanıdık BUZ DEVRİ filmi ortamlar, seyahat gibi hızlı ve komik mücevher-patlatma zorlukların onlarca oynayın.

SNEAK-PİK FİLM İÇERİĞİ – çok gizli bir yere Scrat adlı asteroid alın ve bu yaz dünya çapında sinemalarda yeni BUZ DEVRİ filmi karakterleri içeren özel seviyeleri oynamak!

YİĞİT FERTLERİNE YETKİLER – favori BUZ DEVRİ kahramanları çağır ve Scrat-Quake ve Crash & Eddie’nin Possum Partisi gibi şaşırtıcı özel güç-up ile zafer için yol skor.

FİLM-TEMALI DÜNYA – Yeni bölüm ve mücevher eşleştirme bulmaca kilidini Buz Vadisi üzerinden Seyahat, Dino Dünya ve diğer birçok ortamlar ICE AGE esinlenerek.

Sürü artır – Arkadaşların maceranın parçası! Kendi puanları meydan ilerleme harita üzerinde aşmak ya da gönderme hayatları, power-ups, ve diğer hediyeler onlara yardımcı olur.

Zaten ICE AGE bir hayranı: Hailstorm? Facebook “Beğen” bize up-to-date son içerik, yeni seviyeleri, heyecan verici yarışmalar ve daha fazla kalmak için.

Buz Devri: Hailstorm TM & © 2016 Twentieth Century Fox Film Şirketi. Her hakkı saklıdır.

EK AÇIKLAMALAR:

Bu uygulamanın ● Kullanımı Hizmet Zynga Şartları’na tabidir. Bu Şartlar aşağıda Lisans Anlaşması alan üzerinden ve http://m.zynga.com/legal/terms-of-service mevcuttur.
● Zynga toplar ve kişisel veya diğer verileri nasıl kullandığı hakkında ayrıntılı bilgi için, http://m.zynga.com/privacy/policy de gizlilik politikamızı okuyun lütfen. Zynga’nın Gizlilik Politikası aşağıda Gizlilik Politikası alanında aracılığıyla kullanılabilir.
● Oyun ancak uygulama içi satın alma ek içerik ve prim para için kullanılabilir, oynamak için ücretsizdir. Uygulama içi satın alma $ 0,99 $ ‘dan 99.99 arasında değişmektedir.
● Bu oyun Facebook gibi sosyal ağlar bağlanmak için bir kullanıcı izin yapar ve bu tür oyuncular diğer insanlarla temas edebilir bu oyunu oynarken.
Bu oyunda bağlanmak Sosyal Ağlar için Hizmet ● Şartları da sizin için geçerli olabilir.
● Sen Zynga Inc. ve ortaklarının özel teklifler, etkinlikler ve programlara katılma fırsatı verilecektir.

Ice Age: Hailstorm
Ice Age: Hailstorm
Ice Age: Hailstorm
Ice Age: Hailstorm
Ice Age: Hailstorm
Ice Age: Hailstorm

DOWNLOAD:

 Ice Age: Hailstorm Apk v1.0.105 [Mod]

 

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya