Salı , Eylül 27 2022

Idle Railway Tycoon v 1.370.5077 Apk Mod Hile

Idle Railway Tycoon v 1.370.5077 Apk Mod Hile

Bu oyunda gerçek bir istasyon şefi olabilirsiniz: demiryollarını genişletin, hizmet verimliliğini artırın, mağazanızın gelirini artırın… ve hatta tren tarifesini düzenleyin! Trenler farklı zamanlarda farklı hedeflere gitmek zorundadır… Peki verimli bir zaman çizelgesini ne tanımlar?

– Yolcuların ihtiyaçlarına odaklanmak
Yolcularınızın neye ihtiyacı olabilir? İstasyondan kalkan farklı serilerdeki trenler, bekleme odasındaki konforlu koltuklar, temiz tuvaletler, daha fazla şarj imkanı ve yolcuların vakit geçirmesi için dinlenme alanı ve yemek alanı hakkında net talimatlar… İstasyon içindeki tesisleri yükseltin ve yolcularınıza istedikleri her şeyi verin. daha fazla ipucu istiyorum!

-Trenleri yönet
Daha fazla rotanın kilidini açın, farklı trenler toplayın ve onları seviyelendirin! Rota uzadıkça ve tren yükseltmeleri arttıkça tren bileti fiyatı artacaktır. Yolcularınızın seyahat ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, makul bir zaman çizelgesi nasıl düzenlenir…? Her şey sana bağlı! En uygun zaman çizelgesini belirleyin ve bir demiryolu kralı olun!

MOD:
The more you use the currency, the more you use it, you don’t have to watch ads to get rewards

Install Steps:
1. Remove playstore version
2. Install mod APK
3. Enjoy

DOWNLOAD:

Idle Railway Tycoon v1.370.5077 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Idle Railway Tycoon v1.370.5077 (Mod Apk) – FILE LINK

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın