Perşembe , Haziran 17 2021

Injustice 2: Trainer +9 Hile indir

Injustice 2: Trainer +9 Hile indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Sınırsız Sağlık Oyuncu 1

Numpad 2: Sınırsız Süper Metre Oyuncu 1

Numpad 3: Zayıf Oyuncu 1

Numpad 4: Sınırsız Sağlık Oyuncu 2

Numpad 5: Sınırsız Süper Metre Oyuncu 2

Numpad 6: Zayıf Oyuncu 1

Numpad 7: Eşleşme Zaman Saati Dondur

Numpad 8: Kolay Decode Mother Box Satın Alma

Numpad 9: Kolay Rejenere Dişli Satın Alma

Numpad 0: Kolay Dönüştürme Dişli Satın Alma

Numpad /: Karakter XP’yi Ayarla

Numpad *: Seviye Karaktere 20 Maliyet 1 Kaynak Kristal

Numpad -: Herhangi Bir Multiverse Misyonunu Oynat

Notlar:

Bu eğitmen, TEK OYUNCU ÇEVRİMİÇİ KULLANIMI için oluşturuldu ve tasarlandı. Büyük olasılıkla çevrimiçi çalışmıyor ve başkalarına karşı kullanmaya çalıştığınız için yasaklanmış olabilirsiniz. SADECE KAMPANYADA VE TEK OYUNCUDA KULLANIN.

Numpad 1: Sınırsız Sağlık Oyuncu 1 – genellikle SİZİN kontrol ettiğin karakter olan dövüş ve oyuncu 1 arasında geçiş yap, sınırsız sağlık var.

Numpad 2: Sınırsız Süper Metre Oyuncu 1 – genellikle SİZİN karakter kontrolü olan oyuncu ve 1, sınırsız Süper Metre sınırsızdır.

Numpad 3: Zayıf Oyuncu 1 – mücadele sırasında açınız ve genellikle SİZİN kontrol ettiği karakter 1, çok zayıf ve Süper Metre 0 olarak ayarlanmış.

Numpad 4: Sınırsız Sağlık Oyuncu 2 – genellikle AI Rakip olan savaş ve oyuncu 2 sırasında geçiş, sınırsız sağlık vardır.

Numpad 5: Sınırsız Süper Metre Oyuncu 2 – genellikle AI Rakibi olan muharebe ve oyuncu 2 boyunca geçiş yapmak, sınırsız Süper Metre’ye sahiptir.

Numpad 6: Weak Player 1 – dövüş sırasında açık ve genellikle AI Rakip olan oyuncu 2 çok zayıf ve Süper Metre 0 olarak ayarlandı.

Numpad 7: Eşleşme Zaman Saati – maçlar sırasında geçiş yapar ve saat donar.

Numpad 8: Easy Decode Mother Box Satın Alma – geçiş yapıp, yeterli krediniz olmasa bile Mother Box Purchases’i satın alabilirsiniz.

Numpad 9: Kolay Regenerate Gear Satın Alma – Geçiş yapmak ve yeterli miktarda jetonunuz olmasa bile Regenerate Gear ürünlerini satın alabilirsiniz.

Numpad 0: Kolay Dönüştürme Dişli Satın Alma – geçiş ve yeterli miktarda kristaliniz olmasa bile Transform Gear ürünlerini satın alabilirsiniz.

Numpad /: Set Karakter XP – YÖNLENDİRİLMİŞ VE YALNIZCA YÖNLENDİRİLMİŞ OLARAK KULLANIN! Bunu kullanmak için TEK OYUNCU, ardından TEK MÜCADELE’yi seçin, ardından seçiciyi etkilemek istediğiniz karaktere taşıyın (örneğin, BATMAN). Bu karakter için LEVEL ve XP çubuğuna dikkat edin. Ardından, seçenek tuşuna basın, ardından farklı bir karaktere geçin ve ardından etkilemek istediğiniz karaktere geri dönün. Seviye ve XP metrenin değiştiğini göreceksiniz. Eğitmen yazılacak değeri gösterir. Varsayılan değer karakterinizi seviye 20’ye ayarlayacaktır. Bu değerin GEÇİCİ olduğunu ve karakterleri diske kaydeden herhangi bir şey yaparsanız (örneğin, Kaynak Kristalleri kullanarak karakterleri seviyelendirme), o zaman gerçek değer diski ve bu değerin üzerine yaz. En iyi seviye 20 karakteriniz olmadığında ancak aşağıdaki seçeneği kullanmak istediğinizde kullanılır.

Numpad *: Seviye Karakterin 20 maliyeti 1 Kaynak Kristal – bunu ana menüde açın, ardından ÖZEL KARAKTERLERİ seçin, ardından yükseltmek istediğiniz karakteri seçin ve sonra LEVEL UP seçeneğini seçin. Karakterin seviyesini yükseltmek isteyip istemediğiniz sorulur (ve seviye olarak -1151030864 gibi rasgele bir sayı kullanabilir), ancak YES’e tıkladığınızda, karakter seviye 20’ye kadar sürekli olarak düzleştirilecek ve sadece 1 kaynağa mal olacaktır. kristal. Kaynak kristaller elde etmek için basit bir Multiverse görevini deneyin. Seviye 20 karakteriniz yoksa, kaynak kristaller kullanarak diğer karakterleri düzleştiremezsiniz. Karakterlerden birini 20’ye geçici olarak ayarlamak için yukarıdaki XP seçeneğini kullanın, böylece bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Numpad -: Any Multiverse Misyonunu Oynat – bu, gereksinimleriniz olmasa bile, legendaries dahil olmak üzere herhangi bir multiverse oynamanıza izin veren tüm gereksinimleri etkin bir şekilde ortadan kaldırır.

İNDİR:

Injustice 2: Trainer +9 Hile indir

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın