iSlash Heroes v1.1.4 Apk Mod Hile indir

0
iSlash Heroes

iSlash Heroes v1.1.4 Apk Mod Hile indir Ninja hislerinizi uyandırın, körelmiş ustalıklarınızı canlandırın!

1 numaralı kesme oyunu iSlash yepyeni ölümcül özellikleriyle, korkusuz düşmanları, üç boyutlu dünyası ve yeni zorlu bölümleri ile karşınızda!

BAĞIMLILIK YAPICI OYUN MEKANİĞİ
Bu bir uyarıdır! iSlash Heroes dünya çapınca milyonlarca ninjayı uykusuz bırakan ve bağımlılık yapan bir oyun mekaniğine sahiptir. Bu versiyonda da mekanik aynen korunmuş olup üzerinde tonlarca yeni özellik eklenmiştir.

2 MOD // 200 BÖLÜM (dahası da yolda)
Herkese açık standart mod ile kendinizi geliştirin, Ninja modunda ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin. Öğrenmesi kolay, ustalaşması sabır gerektiren iSlash Heroes iki ayrı mod ve 200 bölüm ile saatler süren eğlenceyi parmaklarınızın ucuna getiriyor!

ACIMASIZ DÜŞMANLAR
iSlash Heroes ile gelen en önemli özelliklerden birisi acımasız düşmanları. Her biri kendine has özellikleri ile korku salan düşmanları yenmek kolay olmayacak. Acımasızlar ama yenilmez değiller! Kaderin senin elinde!

SOSYAL NİNJA
Başarı etrafta kimse olmayınca pek de anlamlı olmuyor! İçinizdeki sosyal ninjayı tatmin etmek için Facebook’a bağlanın. Arkadaşlarınızla birbirinize yardım edin ama kimin en iyisini olduğunu da herkes bilsin!

Bağımlılık yaratan iSlash ile zorlu ama eğlenceli maceranıza şimdi başlayın!

Kes/me/ye Devam!

iSlash Heroes
iSlash Heroes
iSlash Heroes
iSlash Heroes
iSlash Heroes
iSlash Heroes

DOWNLOAD:

 iSlash Heroes v1.1.4 Apk [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya